http://forums.allied...ad.php?p=200169
dałem wg tego: http://amxx.pl/viewt... ... emod nick
skompilowałem, zmieniłem mapę, powiedziałem kumplowi żeby zrestartował neo i nie ma poków...
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 27.02.2009 19:14
Napisano 27.02.2009 19:20
Napisano 27.02.2009 19:22
Napisano 27.02.2009 19:26
nie dodawałem plików konfiguracyjnych ale uprzedzam że zapis w modzie włączony jest do MySQL, oznacza to że potrzebna Wam wolna baza danych z dostępem do niej z zewnątrz, do addons/amxmodx/configs/pokemod/pokemod.cfg
Napisano 27.02.2009 19:37
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych