Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

AMXBans "STABLE" + Konfiguracja DPROTO /EDIT (23.08.2012)0 Error Logów

gmamxbans

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#81 Qunir

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:44
  • Imię:Marek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 22.03.2014 23:38

Witam,

 

Dzisiaj na serwerze miałem nietypową sytuacje mianowicie amxbans mam zainstalowanego prawidłowo wszystko działa prawidłowo, lecz po zbanowaniu wcześniej 2 graczy którzy rozwalali mi serwer pod wieczór jeden z nich mimo bana mógł dalej wchodzić na serwer (Dodam że była to osoba ze STEAM'em).

 

Ban był z powodem: "Krzyczenie przez mikrofon/Brak mutacji/Obraza/Przeszkadzanie" - Wcześniejszy ban był krótszy ale postanowiłem że wejdę na amxbans i dam więcej powodów dla których dostał bana, a czas bana wynosił 4 tygodnie.

 

Dodam że też mam STEAM i sprawdzałem banując się nie mogłem wejść na serwer.

 

Podejrzewam że jest to wina długości bana lub znacznika "/". Czy jest to możliwe że długość bana może mieć znaczenie i po tym ten ban nie będzie działać? Czy może jest to jednak wina czegoś innego?

 

Proszę o radę, pomoc. Ponieważ przez taką głupotę powychodziło mi gracze z serwera.


  • +
  • -
  • 0

#82 Qunir

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:44
  • Imię:Marek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 29.03.2014 21:39

Przepraszam że piszę post pod postem ale może wcześniejszy mój post jest mało zrozumiały.

 

Zaczynając amxbans dobrze działa lecz pojawia się problem gdy osoba która jest zbanowana na steam id(normalny steam) wchodzi sobie ze non-steam gdzie ma generowany SID i mimo że posiada takie samo IP które jest zbanowane wcześniej może wejść sobie na serwer i grać. Jeżeli chciałbym go zbanować nie jest to możliwe ponieważ amxbans wyświetla powód że ta osoba jest już zbanowana. Tak naprawdę taka osoba może sobie wejść i jedynym ratunkiem dla mnie jest skasowanie jego IP z wcześniejszego bana i wstawienia następnego ale to tak można w kółko.

 

Czytałem też ponieważ starałem znaleść podobny problem lecz go nie znalazłem jedynie taką informacje że spowodowane jest to że amxbans najpierw sprawdza STEAM ID a dopiero potem IP, a gdy już wejdzie nie da się go zbanować ponieważ mimo to że ma inny SID a to samo IP nie jest możliwe go zbanować i mimo że dajesz mu bana wyświetla że jest już zbanony.

 

Proszę o radę lub pomoc jak to naprawić. 


  • +
  • -
  • 0

#83 CzarNNaninJJa^^

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 28
Życzliwy

  • Postów:109
  • Imię:KaRoL
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 09.05.2014 13:57

Sorry za odkop ...

ALE TEN AMXBANS MA BUGI !!

Zapraszam na serwer !!

b_350_20_25DA08_0BA91D_000000_BA1414.png






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych