Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

GRY.WILAN.PL


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojcio935

    Początkujący

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:18
  • Lokalizacja:Węgierska Górka
Offline

Napisano 11.03.2012 13:10

Tutaj składajcie opinie dotyczące tego hostingu.

Tylko proszę szczerze.

#2 Wisnia18

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:227
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 11.03.2012 13:15

Brak automatu który po zakupieniu serwera Ci go stawia musisz czekać aż administrator Ci to zrobi.
Brak zasilacza konta przez innych użytkowników
serwery dobre pingi 15 20 bez crashy zero errorów w konsoli oraz w logach
Kontakt jest +


Polecam :)
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 WiWaldi:*

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 65
Pomocny

  • Postów:267
  • GG:
  • Imię:Waldemar
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 11.03.2012 13:26

Nie polecam tego Hostu .
Administrator : Elka brak kultury osobistej ,
Kontakt : Praktycznie 0 pomocy z jego strony ,
Ping : Nieraz potrafi podskoczyć do 300 .
Stawki sms : Takie jak prawie wszędzie
Panel Admina : Lipny Dlaczego lipny ?? (Brak Ustawień ze strony panelu Zmienisz nazwę Serwera w panelu nie zostanie ona zmieniona tak samo jak z hasłem itp )

Polecam Zabijaka.pl posiadam tam 4 Sewery niskie pingi wysokie stawki sms kontakt 5:5 Panel Admina Bardzo rozbudowany możliwość dokupienia slotów i wiele innych .

Jeszcze dodam do Gry.Wilan że ciągle są tam problemy z serwerami . :/

#4 wojcio935

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:18
  • Lokalizacja:Węgierska Górka
Offline

Napisano 11.03.2012 17:20

Czekam na inne opinie :D

#5 Wisnia18

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:227
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 11.03.2012 23:17

Kolego co ty za głupoty wypisujesz? Problemy z serwerami? to Ty chyba masz problemy z pluginami których nie potrafisz dodać
Ja mam Call Of Duty 5001 DiabloMod 10000lvl Który potrzebuje dobrego hosta i lata bez crashu coś źle dodajesz i pretensje możesz mieć tylko do Siebie.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 WiWaldi:*

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 65
Pomocny

  • Postów:267
  • GG:
  • Imię:Waldemar
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 11.03.2012 23:30

Nie będę udostępniam prywatnych wiadomości z Wilan ale to w skrócie udostępnię .


Dopiero po napisaniu takiej wiadomości zaczęli coś z tym robić .


Wy już normalnie przesadzacie zanika wam łącze a na tym moi gracze nażerający na Ping na Sewerze +200 Link http://imageshack.us...1083000002.jpg/
. A to wszystko przez te wasze przeciążanie maszyn wy myślicie sobie ze to tak zostanie sprzedajecie ***** a nie serwery . Złożę reklamacje punk 6 waszego regulaminu § 6. Reklamacje. , i mnie to nie obchodzi macie to zrobić dostarczyć nowy serwer bo wy sobie chyba w ch*ja lecicie co wy sobie myślicie ze co ja będę tak o sobie czekał na naprawę jak serwer jest zepsuty z waszego powodu . Człowieku pisz do nich ty jesteś tu Administratorem ja tylko użytkownikiem nie będę czekał 2 miesiące aż naprawicie te usterki .
Przedłużałem serwer na 4 miesiące a co z tego wynikło serwer od miesiąca jest zepsuty przez was i te wasze zasrane binarki "Aktualizację silnika gier" . Nie będzie czegoś takiego że nie odpisujesz bo sam to zgłoszę prosto do twojej Firmy .
Kto mi zwróci kasę za zepsuty serwer sam mam sobie ją mam zwrócić ? . Co mi z zepsutego serwera to tak jak bym nie miał .

Po czym otrzymałem wiadomość .

Administracja .

ja jestem tylko osobą która odpowiada w panelu, aktuwuje serwery i zglaza problemy do ososby odpowiedzialnej za dzialanie maszyn, wiecej nic nie moge zrobić - nie mam dostępu do nieczegp - wiec ja tylko mogę napisać zę coś nie dziala i na tym koniec.

A co się okazało ten ogar postawił mój serwer na VPS !!

Wisnia



Więc dzieciaku mi tu śmieci nie gadaj .

Już się w tym temacie NIE wypowiadam . !!

#7 ulotna

    Nowy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:BlackWildRose
  • Lokalizacja:Rybnik
Offline

Napisano 18.10.2012 13:56

Ależ bitwa głosów :D

Szczerze? Już piszę.

Brak automatu - faktycznie, serwery są ręcznie dodawane. Nie wiem jak było przed zmianą właściciela - ale teraz są one dodawane na bierząco, więc długo nie czekasz. I prawdę mówiąc brak tego automatu nie jest teraz minusem.
Ponadto ma się to zmienić - choć nie znam jeszcze dokładnego terminu.

Serwery są dobre, ja mam pingi porównywalne jak na pukawce.

Ogólnie kwestia serwera zależy też od nas - czy i na ile potrafimy się z tym bawić. Natomiast jeśli nie - support na tyle, na ile może - pomoże.

Elka - nie pracuje już tam :) Tak więc ten ów brak kultury, brak pomocy raczej nie będzie miał już miejsca.

Panel admina - prosty, tyle ile potrzeba - tyle jest. Jak dla mnie brak zbędnych dodatków nie jest niczym złym.
Zmiana nazwy serwera/hasła itp działa jak najbardziej poprawnie.


PS: ostatnia wypowiedź iście kulturalna :D




Poza tym - ceny b. niskie - nie ma problemu żeby samemu się przekonać o jakości serwerów, czy obsłudze.
Można kupić malutką il slotów - przetestować i w razie czego dokupić więcej :)

Dla byłych klientów jest możliwość dostania serwera na 7 dni za darmo, by przekonać się o tym, że jakość nie uległa pogorszeniu albo i o tym, że wszystko idzie w dobrą stronę.

Niedługo będzie wprowadzany hltv i dodatki, których nie ma nigdzie indziej, a które na pewno się przydadzą nie jednemu - i które też pozwolą zaoszczędzić troszkę kaski ;)


Tak więc jako posiadaczka serwera i w tej hostingowni - mogę polecić :)
  • +
  • -
  • 0

#8 hatex

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Niepamietam
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 04.11.2012 11:00

co Wy za głupoty gadacie?, dla mnie to jest hosting jeden z lepszych, dość, że są tanie serwery to i doskonałe.
Posiadam na tym hostingu bardzo dobrego zombie moda, który posiada bardzo sporo pluginów i nie ma ani jednego laga, a pingi max po 40, również posiadam easyblocka, który ma wszystkie potrzebne pluginy, aby umilić graczom grę (jest dość sporo tych pluginów i również nie ma lagow) jak i posiadam świetnego DiabloModa, posiada on pełno klas, więc to troszkę pluginów ma i pingi są max po 60.

Co do panelu to nie wiem z czym problem macie, dla mnie jest bardzo dobry. Ma wszystko co jest w nim potrzebne oraz jest prosty do jego obsługi.

Jak najbardziej polecam ten hosting :).
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych