Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 04.03.2012 21:38
Witam, mam taki kod na rejestracje
http://wklej.org/id/701663/
I po wypełnieniu danych na stronie, nie wyświetla żadnego błędu, ale nie rejestruje usera, dlaczego ?
Pierwotnie kod wyglądał tak i wtedy działał, a ten u góry trochę edytowałem i coś sie popsuło.
http://wklej.org/id/701664/
Może ktoś wie dlaczego ?
http://wklej.org/id/701663/
I po wypełnieniu danych na stronie, nie wyświetla żadnego błędu, ale nie rejestruje usera, dlaczego ?
Pierwotnie kod wyglądał tak i wtedy działał, a ten u góry trochę edytowałem i coś sie popsuło.
http://wklej.org/id/701664/
Może ktoś wie dlaczego ?
Oglądasz seriale typu: The Flash, Arrow, Daredevil, The Walking Dead? Jeśli tak, to zapraszam na mój kanał YouTube
#2
Napisano 05.03.2012 15:06
Wywołaj samo zapytanie w phpmyadmin.. Prawdopodobnie tam masz błąd.
Portek: Za 20zł, to ja nawet notatnika nie otworze..
Nowe portfolio. Ciekawe artykuły, ciekawe przykłady: WojtusDEV.pl
Nowe portfolio. Ciekawe artykuły, ciekawe przykłady: WojtusDEV.pl
#3
Napisano 05.03.2012 19:30
Chodzi o to zapytanie ?
Bo nawet po wysłaniu formularza (chociaż nie wiem czy to się w ogóle odbywa) nie ma żadnych rekordów w tabeli użytkownicy.
INSERT INTO $tabela VALUES('', '$login', '$haslo', '$email', '$gg', '$kod', NOW(), '')");
Bo nawet po wysłaniu formularza (chociaż nie wiem czy to się w ogóle odbywa) nie ma żadnych rekordów w tabeli użytkownicy.
Oglądasz seriale typu: The Flash, Arrow, Daredevil, The Walking Dead? Jeśli tak, to zapraszam na mój kanał YouTube
#4
Napisano 05.03.2012 22:32
Najpierw wyświetl zapytanie, które chcesz wykonać, a później wykonaj je wklejając je w phpmyadmina.
Twój kod powioduje to że gdy zapytanie jest błędne, to cała reszta się nie wykonuje...
W ogóle nie powinno się już stosować eregi
http://www.php.net/m...ction.eregi.php
Twój kod powioduje to że gdy zapytanie jest błędne, to cała reszta się nie wykonuje...
W ogóle nie powinno się już stosować eregi
Użytkownik Leihto edytował ten post 05.03.2012 22:35
Portek: Za 20zł, to ja nawet notatnika nie otworze..
Nowe portfolio. Ciekawe artykuły, ciekawe przykłady: WojtusDEV.pl
Nowe portfolio. Ciekawe artykuły, ciekawe przykłady: WojtusDEV.pl
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: php
GmAMXBans
AMX Bans GM 1.6 (WEB) - PHP 8Przerobiona wersja skryptu AmxBans z PHP 5 na PHP 8 Napisany przez l3szcz, 04.10.2024 |
|
|
|||
![]() |
PHP
[ROZWIĄZANE] Uruchomienie skryptu bash z poziomu PHPNapisany przez Engi, 06.09.2020 |
|
|
||
PHP
Dodawanie do msql + odczytNapisany przez 1stADXionC, 18.07.2019 |
|
|
|||
PHP
system newsów by ghost ( problem z poprawnym wyświetlaniem )Napisany przez 1stADXionC, 09.07.2019 |
|
|
|||
PHP
Szukam skryptu turniejowegoNapisany przez j1gg, 02.04.2017 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









