Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Serwer WWW pod forum IPBCo wybrać?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Milosz

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • GG:
  • Imię:Miłosz
  • Lokalizacja:Tuchola
Offline

Napisano 08.03.2012 00:05

Dzierżę konto za pośrednikiem z resellerem, więc nie wiem, czy w ogóle się kwalifikuję do supportu.
Jedną wiadomośc, która jest już nie ważna wysyłałem 16.02 z maila ratosluaf(małpencja)gmail.com, lecz odpowiedzi ani widu, ani słychu.

Jak np kupisz samochód z salonu Audi, popsuje Ci się, to dzwonisz do fabryki do Niemiec żeby Ci go naprawili? Czy do serwisu w Polsce, który ściąga części z fabryki? To na podobnej zasadzie jest Twoje konto na tym resellerze.

w tym okresie akurat mieliśmy problem z jednym użytkownikiem, który wysycał wszystkie połaczenia do bazy. Na chwilę obecną nie zaobserwowaliśmy żadnych problemów. Więc nie dodawaj sobie, że codziennie. Bo nikt więcej nie zgłaszał problemów.
Jesteś na resellerze znajomego, który jest na specjalnych warunkach u mnie. Nie wiem na jakiej zasadzie masz u niego konto (pewnie za darmo lub za umieszczenie reklamy ;) ) i szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie to. Jednak mamy pewne ustalone zasady, m.in. dotyczące supportu. To co na chwilę obecną możesz zrobić mając problem, to pisz do niego. Jeśli on nie będzie mógł go rozwiązać, to zgłosi się do mnie. [email protected] jest linią supportu dla Klientów kupujących konto w castpol.pl.
Chcesz mieć pełen support? Wykup pakiet w castpol.pl.

Użytkownik Milosz edytował ten post 08.03.2012 00:13

  • +
  • -
  • 0
Miłosz
Administracja serwerami - sys-com.pl
Hosting - castpol.pl

#22 ogury

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:438
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 08.03.2012 06:26

pewnie za darmo lub za umieszczenie reklamy

Dokładnie. Dlategoteż chcę przejść na swoje.

#23 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 08.03.2012 08:46

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych