Mam 2 płyty z różnymi XPkami (sp1,sp2 i do tego dzisiaj sciągnąłem sp3).
Ok instaluje sp3 , pierwsze okienko przygotowanie plików czy jakoś tak , skończylo , czarny ekran coś tam sie pokazalo i nagle na niebiesko EKRAN B#%du STOP
wiecie ten niebieski ekran z napisem ze komputer musi zostac zresetowany blablabla.
Mysle eh pewnie cos sknocone , no to instaluje SP2 ten ktorego uzywalem jeszcze pol roku temu.
Przygowalo plik czarny ekran cos sie pokazalo i EKRAN B#%DU STOP
Sobie mysle WTF!.
Nie wiem co teraz robic
Screen robiony komórą
http://i43.tinypic.com/2zz3qlh.jpg


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









