Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Trudne klasy - wyzwanie dla prawdziwych Skrypterów


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cyber-Kill

    Początkujący

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:17
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:ProKill
Offline

Napisano 22.02.2012 18:42

Witajcie. Wykażcie się swoimi umiejętnościami u zróbcie dla mnie te trudne klasy pod Call of duty Mod v1.0 (Nowy). Oto ich opis:

Każda klasa ma osobny wygląd modeli. Oddzielnie ct, oddzielnie tt. Podajcie mi linijkę gdzie mam wpisać np."model/ct1.mdl", "model/tt1.mdl"

Inżynier - Dodatkowe: Wieżyczka z Dark Edition. Jeden strzał zabiera 3 hp (1 wieżyczka na rundę). | Broń: P90 | Pistolet: Glock
Strzelec Wyborowy - Dodatkowe: Niewidzialność [65%]. Na całą rundę ma tylko 10 sekund niewidzialności. Kiedy zużyje jej, np.: 5 sekund, to graczowi pozostaje jeszcze 5 sekund na zużycie w ciągu tej samej rundy. Jeżeli nie wykorzysta, czas niewidzialności przepada | Broń: AWP | Pistolet: dgl sniper ( jest na amxx.pl - zwyczajny pistolet dgl tylko ma przybliżenie PPM)
Taktyk - Dodatkowe: Widzi rywali na radarze (plugin na amxx.pl) | Broń: M4 | Pistolet: rakietnica - ma 3 strzały. Jednym strzałem zabiera 70 hp. (klasa Wojska Rakietowe w dark edition)
Infiltrator - Dodatkowe: Przebranie wroga (mam gotowy model) | Broń: Famas | Pistolet: Sig P228
Sanitariusz - Dodatkowe: Apteczka [3 na rundę i leczą 30 hp] (wiesz jaka + pokazywałeś) | Broń: M249 | Pistolet: USP

U MNIE JAK ZWYKLE GIBONEK LECI I PODZIĘKOWANIE NA SERWERZE!

#2 Cyber-Kill

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:17
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:ProKill
Offline

Napisano 23.02.2012 15:39

REFRESH

#3 _Marcin

    Wszechwidzący

  • Przyjaciel

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:232
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 23.02.2012 15:41

Jeśli chcesz aby Ci ktoś to zrobił, to daj zmień dział na "zlecenia".
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych