Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
[ROZWIĄZANE] Dodatkowe obrażenia z danej broni
#1
Napisano 13.02.2012 18:12
Co odpowiada za obrażenia jakie zadaje broń? Chciałbym zrobić plugin z dodatkowymi mocami do broni i zwiększyć obrażenia jakie zadają. W CodMod starym jest coś takiego: "damage =+ X" i nie wiem jak to powstało a chciałbym to zastosować u siebie.
Znany jako oeN.
#2
Napisano 13.02.2012 18:37
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
public plugin_init()
{
register_plugin("Przyklad SetHamParamFloat" , "666","amxx.pl")
RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "Fw_HamPlayerTakeDamage", 0)
}
public Fw_HamPlayerTakeDamage(this, idinflictor, idattacker, Float:damage, damagebits)
{
SetHamParamFloat(4, damage+=12.5) //Wszystkie obrażenia są zmienione na 1 obojętnie od miejsca trafienia i broni
}
#3
Napisano 13.02.2012 19:22
Czyli teraz jeśli chcę by np Deagle miał +30 obrażeń to po prostu tak:
public dgl(nie wiem co tu ma być){
give_item(id, "weapon_deagle")
damage+=30
}
I chciałbym ustawić model tej broni.
P.S Będę miał więcej pytań w sprawie pluginu który chciałbym zrobić.
Użytkownik Blood Angel edytował ten post 13.02.2012 19:24
Znany jako oeN.
#4
Napisano 13.02.2012 19:29
if(weapon == weapon_deagle)
damage += x
#5
Napisano 13.02.2012 19:31
register_clcmd("dgl_daj","He?")
Znany jako oeN.
#6
Napisano 13.02.2012 19:33
#7
Napisano 13.02.2012 19:35
dgl_daj gracz
A dokładniej i lepiej bym wolał:
Po wpisaniu w say /dgl wyskakuje menu z listą graczy i wybranemu graczowi mogę dać takiego dlg'a
Ale to już od was zależy w jaki sposób możecie mi pomóc z tą komendą.
Użytkownik Blood Angel edytował ten post 13.02.2012 19:36
Znany jako oeN.
#8
Napisano 13.02.2012 20:11
#9
Napisano 14.02.2012 21:11
I jak?
Znany jako oeN.
#10
Napisano 16.02.2012 21:30
Znany jako oeN.
#11
Napisano 16.02.2012 21:32
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









