Moze mi ktos jasniej wytlumaczyc jak zrobic strefe na ar 2.5? bo robie ale nie wypelnia mi strefy od sciany do sciany a jak wypelni to nie raz moge przez nie przeskoczyc miedzy liniami, a ma odbijac za duze przerwy miedzy liniami sie robia a nie raz na krzyz strefa sie tworzy
http://amxx.pl/viewtopic.php?t=17
i jednego ss mi nie pokazje nie wiem jak to zrobic


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








