Czy pomoglby ktos zrobic mi 2 klasy premium
1.[PREMIUM]
Komandor [ 1/1 z noza PPM / 150 + int z AWP i slabo widoczny na awp] [bronie: AWP , MP5 , DEAGL]
2.[MEGA PREMIUM]
Pogromca [1/1 z noza PPM/ 1/1 z AWP/ 1/12 z M4a1/ slabo widoczny ] [bronie : AWP , M4a1 , Deagl]
Bardzo proszę o pomoc i z góry Dziekuje ;D
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Brak odpowiedzi do tego tematu
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy
CoD Nowy
Polaczenie informacji HUD.Napisany przez SHiBBy., 12.11.2025 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Plugin na małe mapy.Napisany przez NAVIK, 16.02.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Dodatkowe, osobne trzy linie opisu klasNapisany przez Rafii, 27.01.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
problem z kompilacjaNapisany przez Anonimowy09, 21.01.2025 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod












