Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Rozdzielanie statystyk w moim modzie, bledy (m.in. długie linie)invalid string, input line too long etc..

invalid string input line too long

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ogieR8

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 203
Profesjonalista

  • Postów:641
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
Offline

Napisano 15.01.2012 14:41

~ Witam.
Jest taki problem.. Piszę moda, ale znów jak to bywa napotkałem błąd, którego nie mogłem rozwikłać, ogólnie chodzi o przydzielania statystyk, zasugerowałem się tymi z diablomod'a, gdyż mi odpowiadają, chociaż mój mod to nie diablo, oraz statystyki są różne i przede wszystkim.. więcej ich :>. Ale nie w tym problem, wyciągnąłem z mojego moda część tą, gdzie mam errory, gdyż moda nie udostępniam jeszcze i nie wiem czy udostępnię .sma w ogóle.. Błąd odnosi się raczej do długich linijek, jednakże nie wiem, jak je podzielić, gdy nie występują one po "przecinkach", chodzi o część wyświetlaną, bo co do zmiennych to nie problem po przecinku dać spację i dalej je wymieniać, które odnoszą się do %i oraz %s.. Tak więc daję niżej download do sma, sma na wklejce, oraz notatkę z compilatora na screen'ie, gdzie również widać treść błędnego kodu.
Najpierw miałem np..

new b = 1*c+5/2
// itd itd, ale było za długo, więc to rozbiłem i zmieniłem na :
new b
b = 1*c+5/2

Ale to dalej problemu nie rozwiązało, główny problem jest chyba w tym.. gdzie ma się wyświetlać menu :> Proszę o pomoc, a najbardziej mi chodzi o wytłumaczenie, albo zrobienie, bo jak zobaczę gotowe to sam już dojdę w czym problem i już go robić nie będę, bo nie chodzi tutaj o samego gotowca, ale by się też uczyć na błędach, ale jakby ktoś mógł to dość jasno i łopatologicznie wytłumaczyć to byłbym bardzo wdzięczny.

http://wklej.to/6u8u3 <- sma na wklej.to (tabulacja jest dobra)
http://www.speedysha.../6573k/test.sma <- sma na speedyshare.com
http://img100.images...enerrortest.jpg <- zdjęcie części kodu w którym jest błąd + notatka z compiler.exe

Pozdrawiam
~ 0g!eR

Użytkownik ogieR- edytował ten post 15.01.2012 14:42

  • +
  • -
  • 0

Irytuje mnie nieczytelny kod, jeśli oczekujesz ode mnie pomocy - zmień to !


#2 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.01.2012 17:58

ten typ formatowania tekstu, jak sam widzisz ma max 511 znaków + NULL

chyba musisz użyć czegoś innego
  • +
  • -
  • 1

#3 ogieR8

    Wszechmogący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 203
Profesjonalista

  • Postów:641
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
Offline

Napisano 16.01.2012 00:28

Zawsze w sumie używałem tego, przyzwyczajony jestem i uważałem, to za niezawodne.. co innego w takim razie polecacie ? Jakieś pomysły i przykład z użyciem tego ? (tak się najlepiej uczę, na przykładach :D)

Ooo.. http://amxx.pl/topic...__1#entry165022

R3X juz plusika dostał, ale proszę jeszcze nie zamykać, zobaczę czy to usunie wszystkie problemy, jeśli jednak nie.. to będę to tutaj kontynuował, z nadzieją że ktoś udzieli mi życzliwej pomocy ;>

Ehh.. chyba fake, to tylko umożliwia bardziej przejrzyściej to zapisać, ale długość i tak tak sama ograniczana.. A jaki jest tutaj max ? text[2001] odpali ? Albo więcej ? ^^

Dobra, poradziłem sobie. Jednak R#X mi pomógł w dużej mierze, ale treść do minimum skróciłem, bo przy 8 już nie było widać treści, a gdzie tam jeszcze stopka z autorem na końcu menu xD

Można zamknąć, a Ty za jakiekolwiek chęci też masz plusa.

Pozdrawiam

Użytkownik ogieR- edytował ten post 15.01.2012 21:20

  • +
  • -
  • 0

Irytuje mnie nieczytelny kod, jeśli oczekujesz ode mnie pomocy - zmień to !


#4 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 16.01.2012 17:35

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: invalid string, input line too long

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych