Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wybór firmy hostingownej


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jerem96

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 14.01.2012 18:40

Witam.
Chciałbym się spytać Was i zobaczyć Wasze opinię nad tym jaką najlepiej wybrać firmę hostingującą serwery cs 1.6
Chciałbym aby Wasze wypowiedzi miały jakieś argumanety dlaczego Ta firma a nie inna bo bezsensownych wypowiedzi to tu nie potrzebuję.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#2 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 14.01.2012 18:42

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
Inne > OFF Topic
do
Inne > Oferty Firm Hostingowych > Opinie


  • +
  • -
  • 0

#3 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 14.01.2012 18:49

Polecam http://niceshoot.pl

- Mila Administracja
- Zawsze pomoga
- niskie ceny
- 0 lagow
- profesjonalny, wygodny panel
- Wejdz i sprawdz sam
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#4 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 14.01.2012 18:57

Właśnie teraz używam ich usług i server się trzyma choć już zaczynają się robić małe lagi i problemy z serverem nie wiem z czego wynikniętę.
A gdy pisze w tej sprawię do Nich to nic na to nie poradzą.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#5 Rob Zombie `

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 153
Profesjonalista

  • Postów:320
  • GG:
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Kozienice
Offline

Napisano 14.01.2012 21:39

Pukawka.pl

Dołączona grafika

Jak za tą jakość ceny są naprawdę niskie!

Co mogę powiedzieć:
- Miła i szybka pomoc ze strony administracji
- Bardzo fajny i wygodny w obsłudze panel
- Możliwość ustawienia parametrów startowych wg. siebie
Dołączona grafika

- Stawki SMS na wysokim poziomie
Dołączona grafika

Także Firma godna polecenia !
  • +
  • -
  • 0

#6 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 14.01.2012 23:47

Gdy niceshoot.pl nic na to nie poradzi czyli wina lezy po twojej stronie, bo dyby leżala po ich stronie to by to zrobili. (Dbają o klientów)
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#7 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 14.01.2012 23:56

Gdy niceshoot.pl nic na to nie poradzi czyli wina lezy po twojej stronie, bo dyby leżala po ich stronie to by to zrobili. (Dbają o klientów)


Hmmm...jeżeli tak jak w temacie założonym gdzie indziej o tym dlaczego ns(niceshoot) nie jest polecane na CoD ktoś określił jasno Tyle poziomów, HLDS może chyba nie wyrobić z taką liczbą wykonywanych funkcji. czyli to znaczy, że ns sobie nie radzi i muszą dokupić kolejny dedyk lub wyczyścić te co posiadają.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#8 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.01.2012 00:15

Gdy niceshoot.pl nic na to nie poradzi czyli wina lezy po twojej stronie, bo dyby leżala po ich stronie to by to zrobili. (Dbają o klientów)

Sam miałem z nimi przygodę (a raczej znajomy z sieci), że serwer GG (rozkręcony bardzo dobrze, w dzień pełny, a do późnego wieczora po kilkanaście graczy) po przeniesieniu z tserwerów do nich, nagle zaczął sam z siebie padać, nawet kilka razy na dzień. Dodam, że serwer był starannie przeniesiony, praktycznie od nowa konfigurowany, każdy plugin był wgrany oddzielnie, a nie wszystko hurtowo. Oczywiście administracja starała się odpisywać na pytania, czemu tak się dzieje, tylko często to było 1 lub 2 dni po wysłaniu zapytania, ale ogólnie próbowała jakoś temu zaradzić, jednak w końcu serwer "upadł" i na tym się skończyło. Teraz od jakiegoś czasu znowu mam u siebie GG (praktycznie taki sam jak wcześniej, nawet ta sama osoba go prowadzi), wykupiony w tserwerach i wszystko jest ok, zresztą z innymi serwerami także jest wszystko ok, dlatego polecam tserwery lub ewentualnie gamesol (ten sam właściciel).

P.S. Tutaj mowa jest o codzie, czyli już sobie wyobrażam jak będzie chodził, gdy serwer zostanie rozkręcony do maks graczy ;]
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#9 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 15.01.2012 00:20

Ta, właśnie problem jest taki, że CoD już jest full dużo razy i musze go włącza po 10 razy na dzień dlatego planuję zmianę hostingu na jakiś lepszy.

To może tak dla szybszego ułatwienia.
Hosintg dobry i cena to około 70zł do tej magicznej 100 za 32 sloty z WaWy :D

Użytkownik Jerem96 edytował ten post 15.01.2012 00:22

CoD by Jerem
Dołączona grafika

#10 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 15.01.2012 00:34

Ja posiadam serwery a dokładnie 4 moze będe mial więcej z tego 1 mam włączony bo reszte wyłączyłem z własnych problemów ale serwery stały, nikt nie zarzekał ze są lagi lub cos innego, serwer ani razu się od siebie nie wyłączył. Więc jeśli wy macie problemu to nie zwalajcie tego na hosting.
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#11 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 15.01.2012 00:38

Taaa tylko porównują mody takie jak GG, ZM, CoD, Diablo do FFA, DD2, HNS to jest duża różnica więc takie będą chodziły gdyż prawie nic nie zmienia się w ustawieniach servera czy czymś tam a te mody co wymieniłem to w ogóle. inna rozgrywka i na innych zasadach więc nie gadaj mi tutaj o takimś czymś.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#12 ogury

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:438
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 15.01.2012 00:53

Bierz zabijaka.pl. Zero lagów, ścinek, support naprawdę szybki (odpowiedź w 2 minuty w NIEDZIELĘ). Za 100zł to w warszawie masz kilka ofert do wyboru.

#13 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.01.2012 00:58

Ja posiadam serwery a dokładnie 4 moze będe mial więcej z tego 1 mam włączony bo reszte wyłączyłem z własnych problemów ale serwery stały, nikt nie zarzekał ze są lagi lub cos innego, serwer ani razu się od siebie nie wyłączył. Więc jeśli wy macie problemu to nie zwalajcie tego na hosting.

Chyba nie czytałeś całego mojego poprzedniego postu. Jak można nie zwalać czegoś na działanie hostingu (jakość maszyn) jeśli jedna osoba stawia 3 razy dokładnie taki sam serwer (te same pluginy), w tym 2 razy na jednym hostingu (tutaj mowa o tserwerach) i wszystko jest ok, a już na innym (niceshoot) serwer sam z siebie pada. Jak dla mnie wniosek jest tylko jeden, maszyny w niceshoot nie wyrabiają przy jakichś większych modach, gdzie "dużo się dzieje".

To może tak dla szybszego ułatwienia.
Hosintg dobry i cena to około 70zł do tej magicznej 100 za 32 sloty z WaWy :D

W gamesol wychodzi trochę mniej niż 100 zł, więc ja bym brał tam, pamiętaj, że bazę i fd masz tam za darmo.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#14 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 15.01.2012 01:25

kłócić się nie będę bo to nie ma sensu. Każdy ma swoją opinię ja akurat jestem za NiceShootem bo akurat Tserwery zawiodły mnie.

Możesz jeszcze sprawdzić hostvision.pl
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#15 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 15.01.2012 07:52

Dobra to teraz tak jak pisałem propozycję donrych hostingów 32 sloty z Wawy + HLTV, FASTD DL (ewentualnie baza danych) do 100zł z dobrego hostingu na którym każdy mod pójdzie gdyż wtedy już zostanę na tym hostingu bo po co 200 razy zmieniać.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#16 Lukasz5

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 280
Wszechwidzący

  • Postów:1 414
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:C: / WINDOWS
Offline

Napisano 15.01.2012 14:58

GameSol jest dobrym hostinigiem... Miałem BF2 serwer full (21 slot) zero ścin, nie było crashów... :)
  • +
  • -
  • 0

#17 NiceShoot.pl

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 15.01.2012 22:24

Właśnie teraz używam ich usług i server się trzyma choć już zaczynają się robić małe lagi i problemy z serverem nie wiem z czego wynikniętę.
A gdy pisze w tej sprawię do Nich to nic na to nie poradzą.

Czy w którymkolwiek zgłoszeniu (jedno Pan napisał w tej sprawie) napisaliśmy że nic na to nie poradzimy?

Gdy niceshoot.pl nic na to nie poradzi czyli wina lezy po twojej stronie, bo dyby leżala po ich stronie to by to zrobili. (Dbają o klientów)


Hmmm...jeżeli tak jak w temacie założonym gdzie indziej o tym dlaczego ns(niceshoot) nie jest polecane na CoD ktoś określił jasno Tyle poziomów, HLDS może chyba nie wyrobić z taką liczbą wykonywanych funkcji. czyli to znaczy, że ns sobie nie radzi i muszą dokupić kolejny dedyk lub wyczyścić te co posiadają.

Według Pana rozumowania jeżeli 'Tyle poziomów, HLDS może chyba nie wyrobić z taką liczbą wykonywanych funkcji' to wina leży po stronie HLDS a nie maszyny, już pomijając fakt że maszyn nie przeciążamy ale o tym poniżej.

Gdy niceshoot.pl nic na to nie poradzi czyli wina lezy po twojej stronie, bo dyby leżala po ich stronie to by to zrobili. (Dbają o klientów)

Sam miałem z nimi przygodę (a raczej znajomy z sieci), że serwer GG (rozkręcony bardzo dobrze, w dzień pełny, a do późnego wieczora po kilkanaście graczy) po przeniesieniu z tserwerów do nich, nagle zaczął sam z siebie padać, nawet kilka razy na dzień. Dodam, że serwer był starannie przeniesiony, praktycznie od nowa konfigurowany, każdy plugin był wgrany oddzielnie, a nie wszystko hurtowo. Oczywiście administracja starała się odpisywać na pytania, czemu tak się dzieje, tylko często to było 1 lub 2 dni po wysłaniu zapytania, ale ogólnie próbowała jakoś temu zaradzić, jednak w końcu serwer "upadł" i na tym się skończyło. Teraz od jakiegoś czasu znowu mam u siebie GG (praktycznie taki sam jak wcześniej, nawet ta sama osoba go prowadzi), wykupiony w tserwerach i wszystko jest ok, zresztą z innymi serwerami także jest wszystko ok, dlatego polecam tserwery lub ewentualnie gamesol (ten sam właściciel).

P.S. Tutaj mowa jest o codzie, czyli już sobie wyobrażam jak będzie chodził, gdy serwer zostanie rozkręcony do maks graczy ;]

Zawsze odpowiadamy do 24h (to już skrajna wartość) zazwyczaj są to minuty więc jeżeli Pana tajemniczy znajomy czekał 2 dni na odpowiedź to musiał trafić na święta lub długi weekend (ogólnie na dni ustawowo wolne od pracy - w te dni support działa tylko w sensie awaryjnym aby utrzymać dostęp do usług).

Ja posiadam serwery a dokładnie 4 moze będe mial więcej z tego 1 mam włączony bo reszte wyłączyłem z własnych problemów ale serwery stały, nikt nie zarzekał ze są lagi lub cos innego, serwer ani razu się od siebie nie wyłączył. Więc jeśli wy macie problemu to nie zwalajcie tego na hosting.

Chyba nie czytałeś całego mojego poprzedniego postu. Jak można nie zwalać czegoś na działanie hostingu (jakość maszyn) jeśli jedna osoba stawia 3 razy dokładnie taki sam serwer (te same pluginy), w tym 2 razy na jednym hostingu (tutaj mowa o tserwerach) i wszystko jest ok, a już na innym (niceshoot) serwer sam z siebie pada. Jak dla mnie wniosek jest tylko jeden, maszyny w niceshoot nie wyrabiają przy jakichś większych modach, gdzie "dużo się dzieje".

To może tak dla szybszego ułatwienia.
Hosintg dobry i cena to około 70zł do tej magicznej 100 za 32 sloty z WaWy :D

W gamesol wychodzi trochę mniej niż 100 zł, więc ja bym brał tam, pamiętaj, że bazę i fd masz tam za darmo.

"Jakość maszyn" - jakość maszyn tutaj nie ma tu nic do rzeczy chyba że bierzemy pod uwagę coś takiego jak jakość obudowy rackowej!? :) Czy w ogóle podał Pan na supporcie treść błędu z konsoli online gdy serwer się wyłączy? Sprawdzał Pan w ogóle konsolę online? Jest masa klientów która obwinia hosting o padanie serwera a jak się niejednokrotnie okazuje po naszej interwencji wina leży np. po stronie bazy danych zewnętrznego hostingu pod którą jest podpięte amxbans itp.
Prosiłbym by najpierw spróbować załatwić sprawę z supportem - w końcu od tego jesteśmy a nie od razu wyciągać pochopne wnioski.
  • +
  • -
  • 0

#18 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.01.2012 23:21

Zawsze odpowiadamy do 24h (to już skrajna wartość) zazwyczaj są to minuty więc jeżeli Pana tajemniczy znajomy czekał 2 dni na odpowiedź to musiał trafić na święta lub długi weekend (ogólnie na dni ustawowo wolne od pracy - w te dni support działa tylko w sensie awaryjnym aby utrzymać dostęp do usług).

Niestety ale na te kilka wysłanych zgłoszeń, odpowiedź zawsze była następnego dnia lub dopiero drugiego dnia po wysłaniu zgłoszenia, a jakikolwiek klient, nie będzie przecież pisał, że na pytania/zgłoszenia odpowiadają po 18h i 39min, tylko dla niego będzie to po prostu 1 dzień. Ogólnie, tutaj bardziej miałem na myśli to, że trzeba by było czekać z wyłączonym serwerem, aż ktoś z supportu sprawdziłby go po padnięciu.

"Jakość maszyn" - jakość maszyn tutaj nie ma tu nic do rzeczy chyba że bierzemy pod uwagę coś takiego jak jakość obudowy rackowej!? :)

Jakość maszyn w sensie ogólnym, czyli konfiguracja, czy też może przepełnienie maszyny(?), itp.

Czy w ogóle podał Pan na supporcie treść błędu z konsoli online gdy serwer się wyłączy? Sprawdzał Pan w ogóle konsolę online? Jest masa klientów która obwinia hosting o padanie serwera a jak się niejednokrotnie okazuje po naszej interwencji wina leży np. po stronie bazy danych zewnętrznego hostingu pod którą jest podpięte amxbans itp.
Prosiłbym by najpierw spróbować załatwić sprawę z supportem - w końcu od tego jesteśmy a nie od razu wyciągać pochopne wnioski.

Przecież pisałem, że były wysyłane zgłoszenia do supportu, tylko uprzedzam, że to było dawno (kilkanaście miesięcy temu).
Ja mam swoje zdanie i chyba każdy je ma (może poza paroma wyjątkami) i dlatego nie będę nikomu polecał niceshoot.pl, po tym zdarzeniu z przed kilkunastu miesięcy, o którym pisałem wyżej, a tego mi nikt nie zabroni ;] Do tego mam jakiś punkt odniesienia co do działania takiego serwera, więc według mnie niceshoot < tserwery (jeśli chodzi o jakość maszyn) i tyle na temat, bo to nie jest miejsce do oceniania jakiegoś konkretnego hostingu.

P.S. Żeby nie było, że ja niby polecam tserwery tylko dlatego, że mam od nich 1 darmowy serwer (a dokładniej od gamesol), to muszę dodać, że serwer ten dostałem kilka miesięcy temu, a zdanie o tym hostingu mam takie samo odkąd mam u nich kupione serwery, czyli od przeszło ponad roku.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#19 forma

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 199
Profesjonalista

  • Postów:487
  • Imię:Jakub
  • Lokalizacja:Piła
Offline

Napisano 15.01.2012 23:29

Ja ci polecam TSerwery, GameSol jedno i to samo praktycznie :D

//
Nie orientuje się w cenach ale pewnie GameSol droższy o TSerwery, więcej bajerów tam masz :ok:
sebul (15.01.2012 23:30):
Teraz to raczej nie to samo ^^ ceny inne są ;]
sebul (16.01.2012 00:13):
I tutaj Cię zaskoczę :) na tą chwilę gamesol jest tańszy.

Użytkownik forma edytował ten post 15.01.2012 23:53

  • +
  • -
  • 0

#20 NiceShoot.pl

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:27
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 16.01.2012 15:26

@sebul - ma Pan może pod ręką id tych zgłoszeń? Niemożliwe że tak długo czekał Pan na rozpatrzenie - lub proszę podesłać nam na pw id/login usera z niceshoot.pl
sebul (16.01.2012 17:00):
Niestety nie mam, a co do loginu to nie jestem pewien. A te 18h i 39min podałem tutaj jako przykład, możliwe że odpowiedź na tamte zgłoszenia była udzielana o parę godzin szybciej. Było, minęło, nie ma co teraz dochodzić dokładnie po ilu godzinach była udzielana odpowiedź.

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych