Wiem że gdzieś tam jest na stronie ale nie zbytnio go mogę znaleźć
Chodzi o to że przez pierwsze 5 sekund nikt cie nie zabije.
Uniknięcie bicia z respa
Jeżeli się da proszę o nową dobrą i sprawdzoną wersję
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 05.01.2012 17:25
Napisano 05.01.2012 17:58
Napisano 05.01.2012 18:26
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych