Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
AMXBans 5.x

Pytania nowicjusza :)

amxbans 5.x

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 psilocybe

    Toasty!

  • Power User

Reputacja: 252
Wszechwidzący

  • Postów:524
  • Steam:steam
  • Imię:Filip
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 04.01.2012 11:12

Siema, udało mi się poprawnie zainstalować i skonfigurować AMXBans 5.1b na swoim serwerze.

Jednak nie do końca potrafię to ogarnąć :)


1. Jak ustawić dodawanie adminów przez stronę www ? (wczytuje mi adminów z users.ini a chcę z bazy)

2. W zakładce 'Aktualny stan serwera' nie wyświetla się fotka mapy ani żadne info o mapie i timeleft (serwer działa i jest w zakładkach)

3. Co wpisać w zakładce Serwery / Edytuj w polu 'Adres MOTD AMXBans' ?


W poradniku którym się posiłkowałem podczas instalacji nie ma żadnego info na ten temat, głównym problemem jest wczytywanie adminów z bazy sql, bez tego ten cały amxbans jest dla mnie bezużyteczny :)

Dzięki za pomoc, o ile ktoś w ogóle odpisze...

EDIT: 4 godziny później, 200 postów dalej... znalazłem brakujący element :D poradnik który jest na forum w sumie jest za***iście napisany ale brakuje tam wzmianki o tym jak ustawić wczytywanie adminów users.ini czy z amxbans. Sprawa jest ogarnięta.

Co do wczytywania fotki mapy i statusu serwera, to również znalazłem informacje że nie działa w przypadku serwerów non-steam, kilka postów dalej koleś pisze że da się to zrobić ale nie pamięta jak to zrobił.


Więc teraz to moje jedyne pytanie, czy da się to zrobić na serwer NS, jeśli się da to prosił bym o informacje jak to zrobić.

Głównie zależy mi na fotce mapy i nazwie ponieważ chcę wykorzystać fragment kodu z zakładki 'Aktualny status serwera' na stronie głównej amxbans a zakładkę z menu całkiem wyrzucić.
  • +
  • -
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: amxbans 5.x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych