Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
[ROZWIĄZANE] komenda na serwer inny
Temat rozp.
Salta
, 05.12.2011 16:32
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 05.12.2011 16:32
siema , szukam pluginu po którym wpiszę /dr i mnie przeniesie na deathruna
#2
Napisano 05.12.2011 16:45
Proszę:
Tu gdzie masz client_cmd(id, "connect 91.203.223.122:27035") zmień sobie IP
Nie testowałem pluginu i nie wiem czy działa.
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
/* Skrypt pobrano z http://c*******.** - Odwiedź nas! */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "Menu serwerow"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Mlody"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_clcmd("say /dr","menu_handlar")
// Add your code here...
}
public menu_handler(id, menu, item)
{
if (item == MENU_EXIT)
{
return PLUGIN_HANDLED
}
new data[6], iName[64]
new access, callback
menu_item_getinfo(menu, item, access, data,5, iName, 63, callback)
new key = str_to_num(data)
switch(key)
{
case 1:{
client_cmd(id, "connect 91.203.223.122:27035")
menu_destroy(menu)
return PLUGIN_HANDLED
}
}
menu_destroy(menu)
return PLUGIN_HANDLED
}
Tu gdzie masz client_cmd(id, "connect 91.203.223.122:27035") zmień sobie IP
Nie testowałem pluginu i nie wiem czy działa.
Użytkownik 'eXe' edytował ten post 05.12.2011 16:48
#3
Napisano 05.12.2011 17:05
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "DR komenda"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "kapi10072"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_clcmd("say /dr","dr")
}
public dr(id)
{
client_cmd(id, "Connect 213.189.52.69:27506")
}
Użytkownik kapi10072 edytował ten post 05.12.2011 17:10
![]()
Najlepszy serwer TeamPlay w Polsce !
Pomogłem, wejdź ![]()
Zapraszam na BHZ-Game.pl
Bo nie liczą się fragi tylko dobra atmosfera ;D
#4
Napisano 05.12.2011 17:22
nie działa
kapi +
kapi +
#5
Napisano 05.12.2011 21:00
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









