Drugi problem to już omawiany Bluescreen związany z plikiem ddsxei. Przy okazji zapytam sie czy już coś o tym wiadomo??
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Wiązanka problemów
Temat rozp. Mimik, 29.03.2008 12:54
1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 29.03.2008 12:54
zainstalowalem, sXeI dziala ładnie pięknie ale jak chce sie polaczyc z serwerem który wymaga sXeI wywala mnie jakbym nie miał. Zainstalowane zgodnie z instrukcja, odpalam CS przez hl.exe, sXeI dziala bo wylacza aliasy i wszystko bylo by pięknie gdybym mógł wbić na serwer. To problem z sXeI, CSem czy serwerem? Mam windowsa MX v 6 (wersja przycięta przez MalcolmaX) ale nie wmawiać mi że to tego wina, bo na zwykłym
jest to samo.
Drugi problem to już omawiany Bluescreen związany z plikiem ddsxei. Przy okazji zapytam sie czy już coś o tym wiadomo??
Drugi problem to już omawiany Bluescreen związany z plikiem ddsxei. Przy okazji zapytam sie czy już coś o tym wiadomo??
#2
Napisano 29.03.2008 17:27
skoro wyłącza alisy to znaczy, że załadował się prawidłowo... może masz złą wersje sXeI?
nieDrugi problem to już omawiany Bluescreen związany z plikiem ddsxei. Przy okazji zapytam sie czy już coś o tym wiadomo??
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








