Witam.
Szukam pluginu kick'ujacego ludzi ze zbyt wysokim pingiem. Chodzi mi o plugin w ktorym mozna by ustawic wartosc po jakiej gracz ma byc kickowany. Jesli nie ma takiego pluga to poszukuje pluginu ktory kickuje graczy z pingiem powyzej 150.
Co do ATAC to jak ustawic, aby kary nie dzialaly na admina?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Plugin dający kicki za ping + ustawienia ATAC.
Temat rozp. Buker, 22.01.2009 17:22
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 22.01.2009 17:22
#2
Napisano 22.01.2009 17:25
HPK nie działa na admin PING 150 załącznik PL
/* AMX Mod script
*
* (c) 2002-2003, DynAstY
* This file is provided as is (no warranties).
*
* Players with immunity won't be checked
*/
#include <amxmodx>
new HIGHPING_MAX = 150 // set maximal acceptable ping
new HIGHPING_TIME = 6 // set in seconds frequency of ping checking
new HIGHPING_TESTS = 3 // minimal number of checks before doing anything
new iNumTests[33]
public plugin_init() {
register_plugin("High Ping Kicker","1.2.0","DynAstY")
if (HIGHPING_TIME < 10) HIGHPING_TIME = 6
if (HIGHPING_TESTS < 4) HIGHPING_TESTS = 3
return PLUGIN_CONTINUE
}
public client_disconnect(id) {
remove_task(id)
return PLUGIN_CONTINUE
}
public client_putinserver(id) {
iNumTests[id] = 0
if (!is_user_bot(id)) {
new param[1]
param[0] = id
set_task(30.0, "showWarn", id, param, 1)
}
return PLUGIN_CONTINUE
}
kickPlayer(id) {
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
new uID = get_user_userid(id)
server_cmd("banid 1 #%d", uID)
client_cmd(id, "echo ^"[HPK] Twoj ping jest za duzy!^"; disconnect")
client_print(0, print_chat, "[HPK] %s zostal rozlaczony z powodu duzego ping'u!", name)
return PLUGIN_CONTINUE
}
public checkPing(param[]) {
new id = param[0]
if ((get_user_flags(id) & ADMIN_IMMUNITY)) {
remove_task(id)
client_print(id, print_chat, "[HPK] Ping nie obowiazuje graczy z immunitetem...")
return PLUGIN_CONTINUE
}
new p, l
get_user_ping(id, p, l)
if (p > HIGHPING_MAX)
++iNumTests[id]
else
if (iNumTests[id] > 0) --iNumTests[id]
if (iNumTests[id] > HIGHPING_TESTS)
kickPlayer(id)
return PLUGIN_CONTINUE
}
public showWarn(param[]) {
client_print(param[0], print_chat, "[HPK] Gracze z pingiem wiekszym niz %d beda wyrzucani!", HIGHPING_MAX)
set_task(float(HIGHPING_TIME), "checkPing", param[0], param, 1, "b")
return PLUGIN_CONTINUE
}
Załączone pliki
-
hpk.amxx 3,63 KB
138 Ilość pobrań
#3
Napisano 22.01.2009 20:45
Dzięki.
Aby zmienic wartos pingu trzeba wpisac w tej linijce inna liczbe:
A co z ATAC?
Aby zmienic wartos pingu trzeba wpisac w tej linijce inna liczbe:
new HIGHPING_MAX = 150 // set maximal acceptable ping???
A co z ATAC?
#4
Napisano 22.01.2009 22:33
Plik atac.cfg:
I ustawiasz na 2
// Set admin immunity type: 0=OFF, 1=NO KICK/BAN, 2=ON
atac_admins_immune 1
I ustawiasz na 2

Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










