Bardzo proszę o przerobienie tego vipa tak aby menu z wyborem broni wyświetlało się na początku każdej rundy a nie taj jak teraz tylko w pierwszej rundzie.
Pozdrawiam
Za pomoc będą +
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 07.10.2011 21:08
Napisano 07.10.2011 21:12
Automatyczna wiadomość
Ten temat został przeniesiony z forum:
AMX Mod X > Szukam pluginu
do
Scripting AMXX > Pluginy
Napisano 07.10.2011 21:16
Napisano 07.10.2011 21:24
Użytkownik pyro edytował ten post 08.10.2011 07:46
Modyfikacja
Modyfikacja pluginu /skinyNapisany przez MzKzMzUzE, 18.12.2025 |
|
|
|||
![]() |
Modyfikacja
Przerobienie pluginu present.amxxNapisany przez MzKzMzUzE, 28.11.2025 |
|
|
||
Modyfikacja
kilka modyfikacji/integracji blockmaker/expmodNapisany przez fandyPND, 08.08.2024 |
|
|
|||
Inny
Dodanie Broni do PaintBallNapisany przez One ShooT, 05.02.2024 |
|
|
|||
Modyfikacja
prośba o przerobienie pluginuprośba Napisany przez bili, 06.02.2021 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych