Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Przywitam się z wami cieplutko.
Temat rozp. mediumXx, 18.01.2009 22:24
8 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 18.01.2009 22:24
Witam serdecznie przywitam się dziś z wami cieplutko oraz coś dla informacji dodam małą ciekawostkę. Współpracowałem z firmą http://interpatrol.pl
Jeżeli to nie pomoŻe podejmę gorsze środki czyli zgłoszę to do naszej polskiej POLICJI by zabrali się za oszustów oraz ludzi którzy mają po 17 lat i sprzedają w sieci nielegalne serwery oraz otwierają firmy które są po 1 nie rejestrowane w urzędzie skarbowym ani nie posiadają certyfikatu.
Napisałem do Administratora firmy http://www.castpol.pl/1.jpg o to certyfikaty że jego firma posiada licencje inaczej mówiąc jest rejestrowaną firmą i ma prawo sprzedawania serwerów jak i inne firmy legalne.
Kara jaka spotka taką osobę z tego co się dowiedziałem to około 5000zł do zapłacenia kary oraz dwa lata pozbawienia wolności nom cóż sroga kara ale zanim zaczniecie co kol wiek otwierać w sieci poczytajcie na temat własnej działalności iż to nie są żarty.
Jeżeli to nie pomoŻe podejmę gorsze środki czyli zgłoszę to do naszej polskiej POLICJI by zabrali się za oszustów oraz ludzi którzy mają po 17 lat i sprzedają w sieci nielegalne serwery oraz otwierają firmy które są po 1 nie rejestrowane w urzędzie skarbowym ani nie posiadają certyfikatu.
Napisałem do Administratora firmy http://www.castpol.pl/1.jpg o to certyfikaty że jego firma posiada licencje inaczej mówiąc jest rejestrowaną firmą i ma prawo sprzedawania serwerów jak i inne firmy legalne.
Kara jaka spotka taką osobę z tego co się dowiedziałem to około 5000zł do zapłacenia kary oraz dwa lata pozbawienia wolności nom cóż sroga kara ale zanim zaczniecie co kol wiek otwierać w sieci poczytajcie na temat własnej działalności iż to nie są żarty.
#2
Gość__*
Napisano 18.01.2009 22:30
Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Daje do OFF Topic.
#3
Napisano 18.01.2009 22:31
Sorki pomyliłem tematy
ale dzięki za przeniesienie.
#4
Gość__*
Napisano 18.01.2009 22:34
Tak na przyszłość kupuje się tylko w sprawdzonych firmach. Także sama strona www świadczy o tym czy osoba zakładając tego typu działalność gospodarczą wiąże coś z tym. Sam się przekonałem, że firmy na php-fusion etc. padają do roku, firmy na autorskich CMS`ch trwają ;-)
#5
Napisano 18.01.2009 22:43
tu się zgodzę z tobą dlatego drodzy klienci jak kupujecie serwery sprawdzajcie czy firma jest rejestrowana w urzędzie skarbowym a jak to sprawdzić na stronie producenta w dziale kontakt lub jakim kol wiek dziale zbliżonym do nazwy.
A jak to rozpoznać już przedstawię mniej więcej jak powinno to wyglądać tak.
Podam to na przykładzie legalnej firmy www.gamepad.pl.
A jak to rozpoznać już przedstawię mniej więcej jak powinno to wyglądać tak.
Podam to na przykładzie legalnej firmy www.gamepad.pl.
Dane firmy: Gamepad.pl Tomasz Kurek Os. XX Lecia 9/15 57-200 Ząbkowice śląskie NIP: 887-175-09-55 REGON: 020463167
#6
Gość__*
Napisano 18.01.2009 22:46
Mój ziomek, do tego z bierzmowania mam TomaszGamepad.pl Tomasz Kurek
#7
Napisano 18.01.2009 23:00
Tyle samo literNie wiem co ma piernik do wiatraka
#8
Napisano 19.01.2009 01:30
http://www.castpol.pl/2.jpg http://www.castpol.pl/1.jpg
czyli te dane są kogos innego a nie tych "17-latków" tak?
#9
Napisano 19.01.2009 01:32
Tak to są dane kogoś innego admina z http://www.castpol.pl pokazałem na przykład.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









