Ludzie zamówiłem u nich serwer, muszę ich pochwalić !
Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak profesjonalną firmą hostingową!
Wszystko czytelne, na stronie zero błędów, sam proces zamawiania serwera to sama przyjemność. Udostępniają płatności z przekierowaniem do banku a jest ich chyba ponad 30, ponadto mozliwosc zapłaty przez różne serwisy jak i SMS !
Ja serwer zamówiłem, wpłaciłem poczym zalogowałem sie na koncie, serwer już działał

trwało to jakies 10 sekund, mysle ze pod względem szybkości instalacji serwera są najlepsi.
Jeśli chodzi o panel, niestety nie ma mozliwosci wejscia do
ftp przez strone, ale są dane do
ftp dzięki ktorym połączymy się za pomocą klienta.
Serwer od razu jest z Amxem
Pingi:
jak na cenę myśle ze nie jest źle: 30-60
Na stronie łatwo można ingerować w plik
config.cfg, zmienić nazwe serwera, hasło, rcon, ustawić rezerwacje.
Ciekawym pomysłem jest program partnerski, mianowicie kazdy moze zyskac kolejne miesiące za darmo, poprzez reklame ich serwisu.
ogolnie WIELKI PLUS dla GameTECa