Mam maleńki problem z codem, dokładnie wygląda to tak, że w momencie wyboru klasy - niektóre klasy mają apteczki - mimo, że w sma ich nie dostały, albo gdy zmieniam klasę na inną - np z klasy X na Y - gdzie X posiadała dynamit, to klasa Y posiadając rakiety - to klasa Y korzysta z obu jednocześnie do czasu końca rundy. W następnej rundzie posiada już tylko rakiety.
Tak jakby "moc" - dynamit, czy radar etc, którą poprzednia klasa posiadała, zostawały po zmianie klasy. Nie rozumiem też tych apteczek, które mimo, że nie zostały dodane do niektórych klas pojawiają się czasami u nich.
Wiecie może od czego jest to zależne? Czy może brakuje jakiejś części kodu - chociaż porównywałam kod dynamitu etc w moim starym codmodzie z tym aktualnym, i niczym się nie różnią...
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś dacie radę mi to wyjaśnić


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








