Link do muzy : http://www.sendspace.pl/file/Jq1ajdX6/
I zeby muzy byly wrzucone w inny folder niz misc w folder pod nazwa "ZPT" najlepiej
Z gory dziex dam pointa
[ Dodano: 13-01-2009, 15:35 ]
to zrobi ktos
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 13.01.2009 08:45
Napisano 13.01.2009 15:54
ers_enabled "1" //czy plugin ma działać 0 - wyłączony / 1 - właczony, oryginalnie 1
ers_player_toggle "1" //komenda "/roundsound" (dzięki tej komendzie każdy gracz będzie mógł wyłączyć i włączyć sobie muzykę na koniec rundy) 0 - wyłączona / 1 - właczona, oryginalnie 1
erc_time_ads "120" // czas w sekundach co ile ma wyświetlać w czacie informacje o "/roundsound" 0 - wyłączony, oryginalnie 120
erc_random_precache "4" //ilość plików muzycznych na drużynę,


Napisano 13.01.2009 16:00
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych