Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Barbarzynca lvl 101
#1
Napisano 11.01.2009 21:03
#2
Napisano 11.01.2009 21:20
#3
Napisano 11.01.2009 21:28
#4
Napisano 11.01.2009 22:38
#5
Napisano 12.01.2009 09:07
#6
Napisano 12.01.2009 10:48
#7
Napisano 12.01.2009 10:51
bo ja testowalem u siebie na 5.8d i nawet na 201 lvl wszystko jest ok...
#8
Napisano 12.01.2009 14:37
#9
Napisano 12.01.2009 15:07
Ooze, 5.8d ma lvl do 100 w tym, ze 100 lvl potrzebuje 500.000expa a 101lvl 9.999.999expa (czytaj 20x tyle co exp od 0 do lvl 100) i jest on zrobiony jako blokada.
miczu z calym szacumkiem ale ja mam u siebie przerobiony exp i lvl gdzie max lvl zrobilem 200 , max staty na 100 a i exp poptrzbny do kazdego lvlu takze pozmienialem wiec z ciekawosci dalem sobie kiedys max lvl 1000
jak czlowiek troche czasu poswieci na lektore i mozna cuda robic z modem
#10
Napisano 12.01.2009 15:17
#11
Napisano 13.01.2009 12:05
#12
Napisano 14.01.2009 10:20
0,50,125,225,340,510,765,1150,1500,1950,
2550,3300,4000,4800,5800,7000,8500,9500,10500,11750,
13000,14300,15730,17300,19030,20900,23000,24000,25200,26400,
27700,29000,30500,32000,33600,35300,37000,39000,41000,43000,
45100,47400,49800,52300,55000,57800,60700,63700,66900,70200,
73700,77400,80000,82400,84900,87500,90000,92700,95500,98300,
101000,104000,107000,110000,113000,116000,120000,123000,126700,
130000,134000,138000,142000,146000,150000,154000,158000,163000,168000,
173000,178000,183000,188000,194000,200000,206000,212000,218000,225000,
232000,239000,246000,253000,261000,269000,277000,285000,294000,303000,
500000,9999999*
*99999999 - ilosc expa potrzebna do zdobycia 101 lvl
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








