←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Autoresponder/Advertiser - advanced version

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 09.08.2011

opis
Plugin co jakiś czas (ustawiany cvarami) wyświetla na chacie różne reklamy, informacje, itp. Jest to przeróbka istniejącego już pluginu, ale ta wersja przepisana jest na nowo, działa na dynamicznej tablicy array (dlatego też kod jest dużo krótszy) oraz ma więcej opcji. Reklamy można ustawić tak, aby wyświetlały się one na konkretnych mapach, mapach z określonym prefixem (np. de, cs, itp.), od określonej ilości graczy (znajdujących się na serwerze), do określonej ilości graczy, czy też w określonych godzinach. Opcje te można ze sobą łączyć, np. "na y mapie" z "od x ilości graczy", "na mapie o prefixie y" z "do x ilości graczy" oraz "od x do y godziny", itp. Nie zalecane jest łączenie ze sobą opcji "na y mapie" z "na mapie o prefixie y" oraz "od x ilości graczy" z "do x ilości graczy".
Reklamy można "kolorować" poprzez tagi ([normal], [team], [green]) oraz został dodany tag ([.you]), dzięki któremu możemy w reklamie wyświetlić nick gracza oglądającego reklamę.
Przykładowe reklamy znajdują się już w "advertisements.ini".
Spoiler

Myślałem też nad tym, aby dodać opcję z godziną, czyli od x godziny wyświetlało by reklamę, albo do x godziny, ale nie wiem czy jest sens, no i na razie zostawiam to tak jak jest.

UWAGA!! 20.04.2013
Ważna aktualizacja pluginu, która eliminuje możliwość wyłączenia się serwera przy ustawieniu zbyt długiej wiadomości, do tego kod pluginu został "odświeżony".

screenshot
reklamae.jpg

cvary
ad_react_all "1" // 1 - pokazuj odpowiedź na dany tekst każdemu na serwerze, 0 - pokazuj tylko temu kto napisał
ad_rand_min "40" // minimalny odstęp pomiędzy reklamami
ad_rand_max "60" // maksymalny odstęp pomiędzy reklamami
instalacja
Standardowa.

download
Załączony plik  ad_manager_array.sma   9,45 KB   2414 Ilość pobrań
Załączony plik  advertisements.ini   1,63 KB   5122 Ilość pobrań
Użytkownik sebul edytował ten post 21.04.2013 02:49
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 10.08.2011

Geniusz! :D
Najlepszy spambot jaki ktokolwiek zrobił :]
Odpowiedz

  • +
  • -
GLobaL - zdjęcie GLobaL 10.08.2011

Wielki +
A może sma? ma rację jesteś geniuszem!
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 12.08.2011

Tak jednak sobie teraz myślę czy nie lepszym rozwiązaniem jest otwieranie i zamykanie tagów np. [team][/team] zamiast [team] :]
Fajnie gdyby była taka opcja :] + Jakiś cvar czy plugin ma obsługiwać zamykane tagi czy też zwykłe :]
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 12.08.2011

Według mnie zbędne, a tym bardziej, że przy takich tagach tworzą się niepotrzebne znaki, na końcu linii i pomiędzy wyrazami, np. jeśli chcemy przejść z koloru teamu na zielony, tworzy się coś takiego
^x03wyraz1^x01 ^x04wyraz2^x01
a przy aktualnym ustawieniu
^x03wyraz1 ^x04wyraz2
efekt ten sam ;]
Nie wiem jaki miało by to wpływ na działanie pluginu, ale jakby nie patrzeć, przy aktualnym ustawieniu, znaków jest mniej. Zrobienie tego nie wymaga dużo czasu, ale ja Ci tego nie zrobię, po prostu nie widzę najmniejszego sensu.


Trochę zmieniłem kod przy odczytywaniu, a dokładniej zmieniłem miejsce tworzenia paru tablic.
Użytkownik sebul edytował ten post 12.08.2011 18:34
Odpowiedz

SadistiC - zdjęcie SadistiC 12.11.2011

Bardzo przydatny plugin. :)

Leci "+".

Podziękowania dla: MaximusBrood & Sebul
Odpowiedz

  • +
  • -
L4nc3r0vSKy - zdjęcie L4nc3r0vSKy 03.03.2012

powie mi ktoś dlaczego mi to nie działa na 1.8.2 ?
sebul (03.03.2012 22:33):
Nie działa, czyli? Jakieś logi?
Załóż nowy temat.
Odpowiedz

  • +
  • -
Spamer - zdjęcie Spamer 20.04.2012

NIe ma zalacznika
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 20.04.2012

NIe ma zalacznika

Ja go widzę normalnie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Professor - zdjęcie Professor 31.08.2012

może mi ktoś powiedzieć która linijka odpowiada za czas wyświetlania reklamy w say?
troszkę za krótko jest wyświetlana i jak jest dłuższa wiadomość to nie mogę zdążyć przeczytać
Odpowiedz

dawido0099 - zdjęcie dawido0099 01.09.2012

Jezeli komus sie nieotwiera spoiler ( np. mi sie nie otwiera nie wiem czemu ale i tak robie reinstal wina za tydzien wiec nie chce mi sie naprawiac :D ) to daje tresc spoilera.


Normalna [green]reklama wyswietlana zawsze
[team][you][normal], idz sobie...
@czit~Ktos napisal wyraz, [green]w ktorym znajduje sie slowo [team]"czit"
%map aim_map%~Gramy mape [team]aim_map
%prefix de%~Gramy mape z prefixem [team]de
%min_players 4%~Jest nas [team]wiecej[normal] na serwerze niz 3
%max_players 5%~Jest nas [team]mniej[normal] na serwerze niz 6. [green][you][normal] zapros znajomych na serwer!
%time 10-11%~Mamy [green]godzine [team]10
%prefix de%~@mama~[green]Ktos napisal mama [normal]na mapie z prefixem [team]de
%map de_dust%min_players 4%~Jest nas [team]wiecej[normal] niz 3 na mapie de_dust
%prefix cs%max_players 5%~Jest nas [team]mniej[normal] niz 6 na mapie z prefixem [team]cs. [green][you][normal] zapros znajomych na serwer!
%max_players 4%time 22-4%~Jest nas [team]mniej[normal] niz 5 i mamy godzine pomiedzy 22 a 4 w [team]nocy
%map de_aztec%max_players 5%~@aim~Na mapie [team]de_aztec [normal]gdy jest mniej niz 6 graczy [green]nie ma aimow
%prefix aim%min_players 5%time 19-0%~Gramy mape z prefixem [team]aim[normal], jest nas wiecej niz 4 oraz mamy godzine pomiedzy [green]19 a 12 w nocy
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 02.09.2012

może mi ktoś powiedzieć która linijka odpowiada za czas wyświetlania reklamy w say?
troszkę za krótko jest wyświetlana i jak jest dłuższa wiadomość to nie mogę zdążyć przeczytać

Tego nie zmienisz, każdy gracz może sam ustawić jak długo ma się wyświetlać coś na sayu.
sebul (12.12.2012 12:04):
Trochę poprawiłem kod. Ogólnie już dawno to zrobiłem, ale teraz dopiero uaktualniłem plugin tutaj.
Odpowiedz

  • +
  • -
The ajm - zdjęcie The ajm 20.04.2013

Dlaczego mi to nie dziala? co mam dodac do plugins.ini? i gdzie dodac plik 

 advertisements.ini  ?

 

W konsoli jakbym chcial zablokowac to pisze Locked .


Użytkownik The ajm edytował ten post 20.04.2013 16:55
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 20.04.2013

Dlaczego mi to nie dziala? co mam dodac do plugins.ini? i gdzie dodac plik 
 advertisements.ini  ?
 
W konsoli jakbym chcial zablokowac to pisze Locked .

Instalacja jest standardowa, więc nie mam zamiaru tutaj pisać gdzie jakie pliki trzeba wgrać. Nie umiesz wgrać tak prostego pluginu? Nie bierz się za to.


Aktualizacja pluginu w pierwszym poście.
Odpowiedz

  • +
  • -
jakubek - zdjęcie jakubek 25.08.2013

Mam pytnie bo jak pisze [team] to jest cały tekst na team color jak zrobić zeby tylko wyznaczony tekst byl na team color ?
Odpowiedz

DixUni - zdjęcie DixUni 25.08.2013

Piszesz np tak : [team] Siema [green] yolo :D i Siema będzie na czerwony lub niebieski a yolo na zielony

 

Odpowiedz

  • +
  • -
jakubek - zdjęcie jakubek 26.08.2013

 

Piszesz np tak : [team] Siema [green] yolo :D i Siema będzie na czerwony lub niebieski a yolo na zielony

 

Dzięki + :)
Odpowiedz

  • +
  • -
protypek - zdjęcie protypek 02.10.2013

Jest możliwość dodania wiadomości by pokazywały się na @@? (chodzi mi na środku lub z boku ekranu)

Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 02.10.2013

@up

 

Może server_cmd?

Odpowiedz

Puszka Pepsi. - zdjęcie Puszka Pepsi. 19.06.2014

GENIUSZ !!

Odpowiedz