Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

Serwer nie startuje


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 konradr

    Pocz膮tkuj膮cy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:12
  • GG:
  • Lokalizacja:Z neta
Offline

Napisano 06.01.2009 17:56

Witam
M贸j kupny serwer na zonegame.pl nie startuje. Czy mogliby艣cie sprawdzi膰 czy serwer.cfg jest dobry?
Z g贸ry thx :)
Pozdrawiam

Za艂膮czone pliki

  • Za艂膮czony plik  server.zip   482 bajt贸w  46 Ilo艣膰 pobra艅

  • +
  • -
  • 0

#2 CogU.t. :]

    呕yczliwy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:39
  • GG:
Offline

Napisano 06.01.2009 17:58

no to daj nam tu twoj plik server.cfg to lookniemy ... :/
  • +
  • -
  • 0

#3 konradr

    Pocz膮tkuj膮cy

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:12
  • GG:
  • Lokalizacja:Z neta
Offline

Napisano 06.01.2009 18:01

no to daj nam tu twoj plik server.cfg to lookniemy ... :/

Chyba sie doda艂?
  • +
  • -
  • 0

#4 CogU.t. :]

    呕yczliwy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:39
  • GG:
Offline

Napisano 06.01.2009 18:04

server.cfg jest w porz膮dku... a to jest HLDS serwer czy wykupiony np z www.gamepad.pl? :/ :/
  • +
  • -
  • 0

#5 konradr

    Pocz膮tkuj膮cy

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:12
  • GG:
  • Lokalizacja:Z neta
Offline

Napisano 06.01.2009 18:10

server.cfg jest w porz膮dku... a to jest HLDS serwer czy wykupiony np z www.gamepad.pl? :/ :/


Nie z gamepad ale z wi臋kszego, 偶e tak sie 艂agodnie wyra偶e "dziadostwa" - zonegame.pl. Niestety same z nimi problemy :(

A to 偶eby nie mno偶y膰 temat贸w to po kogo to jest stronie wina je偶eli dzieje sie co艣 takiego:
http://www.fastdownl....pl/screen1.PNG
Bo oni mi za pomoc ka偶膮 p艂aci膰...

Pozdrawiam i dzi臋ki za sprawdzenie.
  • +
  • -
  • 0

#6 CogU.t. :]

    呕yczliwy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:39
  • GG:
Offline

Napisano 06.01.2009 18:12

to wyglada na to ze to ich wina a nie pliku pb[server.cfg[/b]:) moim zdaniem najlepsza firma hostingujaca serwery cs to www.hitme.pl niskie pingi ale to nie ten temat...
  • +
  • -
  • 0

#7 Go艣膰__*

  • Go艣膰

Reputacja: 0

Offline

Napisano 06.01.2009 18:30

Witam
M贸j kupny serwer na zonegame.pl nie startuje. Czy mogliby艣cie sprawdzi膰 czy serwer.cfg jest dobry?
Z g贸ry thx :)
Pozdrawiam

Zmienia艂e艣 co艣 w komendach startowych serwera? Jak nie to zobacz w konsol臋 podczas odpalania serwera ( w panelu ).

#8 konradr

    Pocz膮tkuj膮cy

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:12
  • GG:
  • Lokalizacja:Z neta
Offline

Napisano 06.01.2009 18:33

Witam
M贸j kupny serwer na zonegame.pl nie startuje. Czy mogliby艣cie sprawdzi膰 czy serwer.cfg jest dobry?
Z g贸ry thx :)
Pozdrawiam

Zmienia艂e艣 co艣 w komendach startowych serwera? Jak nie to zobacz w konsol臋 podczas odpalania serwera ( w panelu ).


Ju偶 dzia艂a chocia偶 nie do ko艅ca - nie da sie tych plik贸w wgra膰 co wczesniej pisa艂em :(
Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 0

#9 Go艣膰__*

  • Go艣膰

Reputacja: 0

Offline

Napisano 06.01.2009 18:35

Ju偶 dzia艂a chocia偶 nie do ko艅ca - nie da sie tych plik贸w wgra膰 co wczesniej pisa艂em <img src='https://amxx.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':(' />
Pozdrawiam
Skontaktuj si臋 szybko z GamePad.pl, oni Ci najszybciej pomog膮. Na 艣lepo Tobie nikt nic nie powie.

Zamykam.




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych