Witam!
Gdzieś czytałem, że nad menu można sobie zrobić skróty do serwerów. Spróbowałem, i nie wiedzieć czemu znikło mi całe menu.
Mówię oczywiście o pliku gamemenu.res
"GameMenu"
{
"1"
{
"label" "+++++++ [FFA]"
"command" "engine connect +++++++++++:++++"
}
"2"
{
"" ""
"" ""
}
"3"
{
"label" ""
}
"4"
{
"label" "Wznow Gre"
"command" "ResumeGame"
"OnlyInGame" "1"
}
"5"
{
"label" "Rozlacz"
"command" "Disconnect"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"6"
{
"label" "Lista Graczy"
"command" "OpenPlayerListDialog"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"7"
{
"label" "Nowa Gra"
"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"
}
"8"
{
"label" "Znajdz Serwer"
"command" "OpenServerBrowser"
}
"9"
{
"label" "Opcje"
"command" "OpenOptionsDialog"
}
"10"
{
"label" "Wyjscie"
"command" "Quit"
}
}
Czemu To nie działa??
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Menu CS'a
Temat rozp.
Neazo
, 29.07.2011 20:21
1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 29.07.2011 20:21
#2
Napisano 02.08.2011 12:29
Masz moje
zmień xxx na swoje ip:port
"GameMenu"
{
"1"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame"
"command" "ResumeGame"
"OnlyInGame" "1"
}
"2"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect"
"command" "Disconnect"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"4"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList"
"command" "OpenPlayerListDialog"
"OnlyInGame" "1"
"notsingle" "1"
}
"8"
{
"label" ""
"command" ""
"OnlyInGame" "1"
}
"9"
{
"label" "Connect to twoj serwer"
"command" "connect xxx"
}
"10"
{
"label" ""
"command" ""
}
"11"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_NewGame"
"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"
}
"12"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers"
"command" "OpenServerBrowser"
}
"13"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Options"
"command" "OpenOptionsDialog"
}
"14"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Quit"
"command" "Quit"
}
}zmień xxx na swoje ip:port
Użytkownik HubertTM edytował ten post 02.08.2011 12:30
Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!
Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









