Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Wyrzucaczka ludzi z serwera


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kac_zoR

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:8
Offline

Napisano 04.01.2009 18:00

Witam. Na początek powiem, że zacząłem się bawić w AMX wczoraj, więc wszelkie słowa krytyki są mile widziane, ale weźcie pod uwagę mój stosunkowo niski poziom zaawansowania w tej tematyce ;).
Otóż od jakiegoś czasu wiele serwerów CS 1.6 ma problemy z niedziałającymi banami. Można bana nakładać 100 razy, a niechciany gracz i tak wejdzie. Postanowiłem więc napisać coś bardzo prostego, co mogło by rozwiązać ten problem. No i napisałem Autokickera v0.1 :). Prosty plugin, który sięga do pliku ini, w którym są zapisane steam_id niechcianych osób i gdy tylko te spróbują połączyć się z naszym serwerem, to są kopane :).

Krótka instrukcja obsługi plugina:
1. Trzeba SAMEMU utworzyć plik autokicker.ini w katalogu ..cstrikeaddons/amxmodx/configs (niestety, ale nie wiem jak mam go zrobić pluginem, jak mi ktoś powie, to wypuszczę wersję 0.2 :D)
2. Dostęp do komend mają tylko admini z flagą d, czyli z możliwością dodania bana
3. Komendy są dwie:
a) amx_addak - dodaje steam_id do listy Autokickera
B) amx_delak - usuwa steam_id z listy Autokickera

I chyba tyle ;).
Testowałem plugin u siebie na dedyku i działał stabilnie, ale nie gwarantuję 100% funkcjonalności i nie biorę na siebie odpowiedzialności za wszelkie awarie wynikłe z powodu jego działania! Zresztą zapewne ktoś tutaj jeszcze go przetestuje i się wypowie jak działa :). No i wiem o jednym małym bugu - jak się doda SID do listy, a następnie go usunie (oczywiście mowa o dodawaniu/usuwaniu z poziomu gry), to zostaje po tym wpisie pusta linia. Pewnie to poprawię za jakiś czas, jak się dowiem jak ;). W każdym bądź razie kompletnie w niczym to nie przeszkadza.

No to zapraszam wszystkich do testowania i wypowiadania się. Wszelkie sugestie i konstruktywna krytyka są mile widziane :).
Pozdrawiam!
Kac_zoR

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 1

#2 Boooskyw0w~

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:50
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 04.01.2009 19:26

plugin dobry dla nie których neonistów (graczy używjących internetu zz neostrady). lecz dobre też jest amx_banconfig.
  • +
  • -
  • 0

#3 Spyder12

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:154
  • Lokalizacja:Kolbuszowa Górna
Offline

Napisano 10.01.2009 08:45

plugin dobry dla nie których neonistów (graczy używjących internetu zz neostrady). lecz dobre też jest amx_banconfig.

tamten 2 to chyba jest na poczatek IP, więc zbanuje cała okolice :]
  • +
  • -
  • 0

#4 ilfenomeno9

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:11
Offline

Napisano 13.01.2009 18:56

nie lepiej w consoli wpisca sv_lan 1 ??
  • +
  • -
  • 0

#5 michal2142

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:18
Offline

Napisano 18.01.2009 19:01

A co ma sv_lan 1 do banowania???
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych