Chciałem sobie pograć z botami na New Game z CoD Mod. Niestety, nowy CoD wywala jakieś błędy w konsoli (debugowanie dało tylko inny błąd) i nie można zarabiać exp'a - po prostu nie chce działać. Kiedyś miałem starego CoD'a, który działał poprawnie. Jeżeli jeszcze ktoś posiada to proszę o link do niego.
Pozdrawiam!


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty



QTM_CodMod.amxx






