Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
#1
Napisano 19.07.2011 13:41
Ostatnio napisalem swoj sklep ale niestety na ownserver nie ma mozliwosci podpiecia sklepu pod apache i chcialbym zapytac sie jak podpiac pod amxbansa
#2
Napisano 19.07.2011 14:41
Radzę zmianę Hostingu Lub pisz do Administracji i poproś ładnie
Użytkownik Majster VVirus edytował ten post 19.07.2011 14:43
Serwery należące do mnie :) te i reszta na www.PlayBoard.eu oraz www.PlayBoard.pl
![]()
![]()
#3
Napisano 19.07.2011 15:30
Jest to bardzo zawansowany kod i na chwile obecna nie wiem jak sie do tego zabrac dlatego tu pisze
Użytkownik Kilian edytował ten post 19.07.2011 15:41
#4
Napisano 19.07.2011 17:15
Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka
GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD)
#5
Napisano 19.07.2011 18:30
Pewnie wziął ten sklep z gugli ... poczytaj o php i sqljesli potrafiles napisac taki sklep to powinienes umiec go zinstegrowac z amxbansem bo przeciez to w cURL'u napisales ( o ile wiesz w ogóle co to) a integracja z amxbans to tylko odpowiednia obsluga bazy danych
#6
Napisano 19.07.2011 19:02
#7
Napisano 19.07.2011 20:16
Który element?Przeczytales co napisalem w curlu napisany jest amxbans
a sklep zwykly html
Ograniczasz się w sklepie do zaimplementowania $_POST, mysql_connect -> query i wsio.

IP: ts3.cserwerek.pl
#8
Napisano 19.07.2011 22:52
pomoze ktos bardziej
Użytkownik Kilian edytował ten post 20.07.2011 15:49
#9
Napisano 20.07.2011 18:47
mysql(i)_*w php to sobie odpuść
Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka
GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD)
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inny
Inny
Zarządzanie serwerem z poziomu DiscordaNapisany przez Lakrous, 28.10.2025 |
|
|
|||
Inny
Kupie Paczke JailBreak cs 1.6Napisany przez Domix, 06.07.2025 |
|
|
|||
Inny
Problem z wyświetlaniem nazw klas w menuBłędne nazwy w menu przy wyborze klasy Napisany przez protypek, 29.04.2025 |
|
|
|||
Inny
Kupię Paczke DeathrunNapisany przez benko345, 18.03.2025 |
|
|
|||
Inny
Kupię gotową paczkę DiabloMod bez BUGÓW!Napisany przez Mefedroniarz, 26.11.2024 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









