Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Boooskyw0w~


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Boooskyw0w~

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:50
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 03.01.2009 15:00

Imię : Szymon
Nazwisko : ***
Lat : 13 :>
Gram w Cs'a : 2.5 roku
O sobie : Jestem typem ogarciucha co wszedzie i wszystko musi byc idealne. Nie stawiam byków ortograficznych.

Mój nick steam to : booosky
Im razer user = ]
  • +
  • -
  • 0

#2 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.01.2009 15:02

Nazwisko : ***


Dość fajne nazwisko masz xP A jak się je czyta ;> "Trzygwiadki" :D

Nie stawiam byków ortograficznych.


Zobaczymy :)

Cześć.
  • +
  • -
  • 0

#3 Boooskyw0w~

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:50
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 03.01.2009 15:05

Nazwisko dałem

***

bo ocenzurowane.
  • +
  • -
  • 0

#4 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.01.2009 15:05

Boooskyw0w~, domyślam się xD
  • +
  • -
  • 0

#5 Boooskyw0w~

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:50
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 03.01.2009 15:07

mam nadzieję baku ^^
  • +
  • -
  • 0

#6 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 03.01.2009 15:08

Nazwisko dałem
Cytat:
***
bo ocenzurowane.


SERIO? xD

Czejść
  • +
  • -
  • 0

#7 Knopers

    Nie patrz tak na mnie !

  • Przyjaciel

Reputacja: 588
Wszechwiedzący

  • Postów:2 013
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Cz-wa
Offline

Napisano 03.01.2009 15:13

Mam nadzieje że umiesz posługiwać się opcią "EDYTUJ" i "SZUKAJ" ;)

y0
  • +
  • -
  • 0

#8 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 03.01.2009 15:18

Witam.
Co do błędów:
Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0

#9 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 03.01.2009 15:53

Cze ;)
  • +
  • -
  • 0

#10 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 03.01.2009 15:59

Witamy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych