Witam!
Jak zrobić by bany z ban_list.php nie znikały. Moj serwer ma 5 banów wiec chce pokazać ze serwer ogarniaja ale gdy wchodze w amxbans to po wygasnieci bana juz go tam nie widac. Jak zrobic by bylo go caly czas widac?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 10.07.2011 21:54
#2
Gość_deLL_*
Napisano 10.07.2011 22:17
Poczekaj może w tym temacie ktoś odpowie: [GmAMXBans] Wygasłe bany jak je zostawić - AMXX.pl: Support AMX Mod X
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GmAMXBans
GmAMXBans
AmxBans Reloaded 2026 (PHP 8.x, Nowy Design, Poprawione zabezpieczenia)AmxBans na Php 8.x Napisany przez dinowy, 09.03.2026 |
|
|
|||
GmAMXBans
Amxbans www? freshbansgmAMXBans 1.6 Napisany przez skArp, 04.11.2024 |
|
|
|||
GmAMXBans
Problem z AmxBans PHP 8Napisany przez Adriann, 23.10.2024 |
|
|
|||
GmAMXBans
AMX Bans GM 1.6 (WEB) - PHP 8Przerobiona wersja skryptu AmxBans z PHP 5 na PHP 8 Napisany przez l3szcz, 04.10.2024 |
|
|
|||
GmAMXBans
Pomocy AMXBANSpomoc w instalacji Napisany przez Hiero, 23.07.2024 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









