Witam, mam problem z włączeniem broni na początku rundy chodzi mi o to że każdy dostaje GLOCKA albo USP zalezy w jakim team jest, da się to jakoś wyłączyć ? za pomoc daje +
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 05.07.2011 15:25
#2
Napisano 06.07.2011 09:49
To musisz zrobić :
To po prostu będziesz musiał popatrzeć bronie Tutaj.
Najlepiej to dodać w plugin_init() linijkę:
I potem w publicach dodaj :
strip_user_weapons(id); give_item (id, bron nr 1) give_item (id, bron nr 2)
To po prostu będziesz musiał popatrzeć bronie Tutaj.
Najlepiej to dodać w plugin_init() linijkę:
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "Spawn", 1);
I potem w publicach dodaj :
public Spawn(id)
{
if(ma_klase[id])
{
strip_user_weapons(id);
give_item(id, "bron nr 1);
}
}
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CoD Nowy
CoD Nowy
Polaczenie informacji HUD.Napisany przez SHiBBy., 12.11.2025 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Plugin na małe mapy.Napisany przez NAVIK, 16.02.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Dodatkowe, osobne trzy linie opisu klasNapisany przez Rafii, 27.01.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
problem z kompilacjaNapisany przez Anonimowy09, 21.01.2025 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










