Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

GameServ.pl co i jak ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 12.08.2013 13:16

Segmentation fault to najczęściej wina pluginu, więc wina może leżeć po twojej stronie, ale nie musi.

 

Takie przerwy w działaniu i BOK to są raczej wszędzie, więc niczym mnie nie zaskoczyłeś.

Niby może leżeć po mojej, lecz do cholery zamin mi grzebali przy tych plikach to było wszystko dobrze, poza tym jakbyś czytał mój post do końca to byś wyczytał że napisałem że na test wrzuciłem na inny hosting całą paczkę i tam jakoś bez problemu działa.. Ewidentnie widać że ten hosting coś zepsuł.. GZ dla nich


  • +
  • -
  • 0

#82 KawLuk

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:12
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 01.11.2013 18:35

GameServ to ***** !!!!

 

Zrobiłem juz ok 11 serwerów nie które trzymaja sie do dzis a ostatnio na gameserv mialem problem

 

a mianowice : przez 2 tyg mój serwer był odłączony od maszyny, jak bylo juz okej to zadnego moda wgrac sie nie da !!

 

tz81ay2iep0q.png


Użytkownik KawLuk edytował ten post 01.11.2013 18:36

  • +
  • -
  • 0

#83 Cypis'

    Master

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 162
Super Hero

  • Postów:965
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 01.11.2013 18:41

@up

Jeżeli od 2tyg serwer nie działał to dlaczego od razu nie napisałeś !?

Na pewno była to twoja wina - na nowych binarka instalowałeś starego amxx / metamoda ? 

I pewnie dlatego nie działał ci serwer / creshował się przy wejściu gracza, jeżeli tak to nie jest to wina hostingu lecz ewidentnie twoja że nie znasz się na konfiguracji serwera.


Użytkownik Cypis' edytował ten post 01.11.2013 18:42

  • +
  • -
  • 2

#84 Aemiksowy

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 34
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja::)
Offline

Napisano 01.11.2013 19:27

W pełni popieram Cypis'a. To jest jakaś demagogia. 2 tygodnie zwlekałeś z napisaniem do BOK'u, bo serwer Ci nie działał? Większej bzdury nie słyszałem. 

 

KawLuk, mimo, że nie przepadam za GameServ.pl, to jednak Ty się skompromitowałeś. GameServ jest jednym z TAŃSZYCH hostingów, który dla wymagającego klienta nie jest żadną alternatywą na przyszłość, więc nie masz prawa mieć pretensji do hostingu o to, że jakość jest gorsza w porównaniu z pozostałymi hostingami, a tym bardziej, że to Ty ewidentnie zawiniłeś ws. konfiguracji serwera - nie hosting. Kupując tam serwer doskonale wiedziałeś na co się porywasz (choć mam do tego obawy, bo większość nic nie wie na ten temat i wybiera tańsze alternatywy, a potem płacz po forach, że hosting jest do "d*py").

 

Twój poziom przedstawiony w tej rozmowie jest dość niski. Dzięki takim jak Ty game hosting stacza się coraz bardziej. Jesteś żywym dowodem na to, że można mieć serwer za 15 zł i rozwalać do końca scenę CS 1.6. Teksty z ust małoletniego przelane na papier: "[...] A wiec rezygnuje z hostingu i idę na lepszy..." są beznadziejne i tylko dowodzą temu, że w całości mój post jest podsumowaniem rzeczywistym w tej sytuacji. Moim zdaniem ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o czymś, nie powinien się za to zabierać. A mimo to 10-13 latki składają się na serwer CS 1.6 na hostingu no chociażby GameServ, a potem oczekują jakości z nieba, super szybkiego, inteligentnego supportu. Przykro mi, ale tak nie jest. Żeby pracownicy byli na wysokim poziomie, trzeba im zagwarantować odpowiednią płacę za poświęcenie ich czasu i wkładu do tego. Wiadome jest to, że skoro GameServ serwuje jakość za powiedźmy 1,2 zł per slot, to nie nie mają wystarczających dochodów na to, aby opłacić dobrego, wykwalifikowanego pracownika, więc zatrudnią gorszego, który tę robotę wykona za 1,800 brutto. Proszę to dobrze zrozumieć. 



#85 Gustlik123

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -4
Nowy

  • Postów:30
  • GG:
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.11.2013 11:26

Co tutaj dużo mówić jeżeli nie stać cie na zabijake , pukawke to wybierz to lecz ja tego nie polecam dostałem 5 serverów sponsorowanych i były one zepsute na odpowiedz z bok czekałem 4 dni , wiec mówie nie stać cie na zabijake lub pukawke bierz to 


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych