Wgralem sobie ATAC 3.0 - 3.1 na server, wszystko ladnie i pieknie chodzilo, ale grzebiac w ustawieniach zmienilem jezyk na Hiszpanski chyba. ;> Jak mam zmienic spowrotem na polski? Dodam, ze re-instalowalem plugin, oraz kasowalem i wgrywalem ponownie i nic to nie dalo.
Z gory dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








