Mam na myśli ze jak ma nóz to wygląda(jak sie ktos na niego patrzy
Jeśli kto ma w zamiarach napisać pluginek to niech napisze ze ma to w zamiarach
Za pluginek oczywiście pomógł
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 30.12.2008 16:13
Napisano 31.12.2008 12:30
Napisano 31.12.2008 13:41
Napisano 31.12.2008 14:48
Napisano 31.12.2008 16:30
Napisano 31.12.2008 19:45
#include <amxmodx>
#include <fakemeta>
new const VERSION[] = "1.0"
public plugin_init()
{
register_plugin("usuwanie modelu", VERSION, "FakeNick")
register_event("CurWeapon","event_model","be","1=1")
}
public event_model(id)
{
new weapon = read_data(2)
if(weapon == CSW_KNIFE)
set_pev(id,pev_weaponmodel2,"")
}
Napisano 31.12.2008 20:19
Napisano 31.12.2008 20:37
A tutaj jak zawsze pr0 pomoc ;F.
Napisano 01.01.2009 15:13
dobrze, że na cscenter i amxboard jest profesjonalna pomoc. jedna osoba na krzyż, która ogarnia fm/engine. chciałem jeszcze uwzględnić, że nie każdy ma 16 lat i wietrzy dupe 24/7, so stfu plx.
sprubowałem na botach na zwykłym servie hlds i nie działa ;/ patrzyłem na bota i było widać, że trzymie nóż ;>
Napisano 01.01.2009 18:44
Napisano 01.01.2009 18:54
(niestety juz w koszu nie wiem czemu)
Napisano 02.01.2009 11:07
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych