ej Kamiloo mam sprawe jakos nie robi mi sie ta Klasa ASSASSYN nie wchodzi na moj serv
Bys mogl mi w taki sposob zrobic klase ASSASSYN jesli moglbys zrobic to proszę serdecznie o Klase:ASSASSYN napisze ci tu co bys mogl tam zrobic do mojej klase ASSASSYN więc tak
Niewidzialnosc na nozu gdzie tak zeby byl malo widoczny
AK47 AWP M4a1
podwojny skok
Hegranade i zeby mial tam
inteligencja:0
Zdrowie: 190
Wytrzymalosc: 35
Kondycja: 75
I to wszystko jesli bys mogl to zrobic to zgory Dziekuje
PoZdRawia ASSASSYN jak będę na gg bedziesz mogl napisac:33248864
Dodano 03 czerwiec 2011 - 14:37:Tak Ogólnie to nie wiem czemu nie działa mi ta klasa jak bys dal ten plik .sma z .
amxx To byłbym wdzięczny Pozdrawiam Kamiloo
jak by co to moge dac ci +
Dodano 03 czerwiec 2011 - 16:07:Kamiloool to znowu ja mam to ciebie taką małą prośbę odnośnie mojego servera chcialbym cie prosic o gotowa paczke
amxx modx jesli masz swoj server proszę cie o paczke
cod mod jak masz bo wlasnie jak jest moj server to wszystko sie rypie friendlyfire jest "ON" a nie wiem jak to wyłączyć a pozatym chcialbym zebys mi dal paczke
cod mod jak masz server to chyba bedziesz spox fajny człowiek i dasz mi a w zamian moge dać ci +

nawet 3 +++

No ale jak nie masz czasu to zrozumiem!!!
Pozdrawiam ASSASSYN jeśli chcesz ze mną się skontaktować pisz na gg:33248864
ale chciałbym prosić o twoje gg to byśmy porozmawiali może przez telefon jeśli masz albo przez skype bedzie lepiej!!!
Dziękuje z góry