Dodam, że mam NewDiablo.
Proszę o pomoc, za każdą propozycję
Pozdrawiam.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 23.05.2011 21:11
Napisano 23.05.2011 23:20
Napisano 24.05.2011 04:32
Użytkownik WazzaP edytował ten post 24.05.2011 04:33
Napisano 24.05.2011 18:28
Aż taki jesteś LEŃ
Napisano 24.05.2011 19:03
jednak nie chce pluginów "śmieciaków" które nic by nie dawały pożytecznego serwerowi a by go zaśmiecały.
Użytkownik RPK. Shark edytował ten post 24.05.2011 19:04
Napisano 24.05.2011 19:13
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych