case 0:
{
while(npc = find_ent_by_class(npc,"npc_a") != 0)
{
client_print(id,print_chat,"Mozesz stworzyc tylko jednego NPC!")
menu_display(id,menu)
return FMRES_IGNORED
}
npc = create_entity("info_target")
entity_get_vector(id,EV_VEC_origin,origin)
eOrigin[0] = origin[0]
eOrigin[1] = origin[1] += 36.0
eOrigin[2] = origin[2]
entity_set_origin(npc,eOrigin)
entity_set_string(npc,EV_SZ_classname,"npc_a")
entity_set_int(npc, EV_INT_solid, SOLID_BBOX);
entity_set_model(npc,MODEL_NPC)
new Float:maxs[3] = {16.0,16.0,36.0}
new Float:mins[3] = {-16.0,-16.0,-36.0}
entity_set_size(npc,mins,maxs)
entity_set_byte(npc,EV_BYTE_controller1,random_num(125,255))
entity_set_byte(npc,EV_BYTE_controller2,random_num(125,255))
entity_set_byte(npc,EV_BYTE_controller3,255)
entity_set_byte(npc,EV_BYTE_controller4,255)
entity_set_float(npc,EV_FL_animtime,2.0)
entity_set_float(npc,EV_FL_framerate,1.0)
entity_set_int(npc,EV_INT_sequence,1)
entity_set_float(npc,EV_FL_nextthink,halflife_time() + 0.01)
drop_to_floor(npc)
menu_display(id,menu)
return PLUGIN_CONTINUE
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Wyszukiwanie bytu.
#1
Napisano 22.05.2011 11:25
#2
Napisano 22.05.2011 12:00
jeśli masz fejsa i chcesz mi pomóc to wejdź tutaj: Zaproś kumpla by lubił nasz sklep | Facebook
na pewno jakoś C się odwdzięczę!
#3
Napisano 22.05.2011 12:17
albo
new bool:npc[33];
w funkcji tworzenia bytu na koncu dajesz true
npc[id] = true
i robisz
if (npc[id] == false) {
//KOD
}
A na koncu rundy albo na poczatku resetujesz boola
npc[id] = false;
#4
Napisano 22.05.2011 14:29
jeśli masz fejsa i chcesz mi pomóc to wejdź tutaj: Zaproś kumpla by lubił nasz sklep | Facebook
na pewno jakoś C się odwdzięczę!
#5
Napisano 22.05.2011 14:32
#6
Napisano 22.05.2011 16:30
if(find_ent_by_class(-1,"npc_a")){
}
#7
Napisano 22.05.2011 17:25
#8
Napisano 22.05.2011 17:33
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








