poszukuje pluginu ktory zglasza graczy / skarga
chodzi o takie cos
widzialem to na jakims serwerze
np: /skarga
wybierasz gracza i piszesz
wchodzi admin i mu sie to wyswietla co kto napisal
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 20.05.2011 10:24
Napisano 20.05.2011 10:31
Napisano 39 minut temu
i co wchodzi admin i widzi skarge?
Napisano 3 minut temu
witam
poszukuje pluginu ktory zglasza graczy / skarga
chodzi o takie cos
widzialem to na jakims serwerze
np: /skarga
wybierasz gracza i piszesz
wchodzi admin i mu sie to wyswietla co kto napisal
Napisano 20.05.2011 10:40
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych