Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
 • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
 • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
 • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
 • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
 • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Opis zabaw jailbreak


 • Nie możesz napisać tematu
 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafal_94

  Wszechpomocny

 • Użytkownik

Reputacja: 45
Pomocny

 • Postów:383
 • GG:
 • Steam:steam
 • Imię:Rafał
 • Lokalizacja:Woźniki
Offline

Napisano 07.05.2011 16:08

Zabawa w Sajmona
Grę zaczynamy dowolnymi słowami, najlepiej „Bawimy się w Sajmona”. Po tych słowach oczywiście CT może chcieć was wprowadzić w błąd mówiąc „bawimy się w Sajmona , albo nie , nie , nie bawimy się w…” a zabawa oczywiście tymi słowami zaczęta. Każde polecenie wykonujemy które ma poprzedzenie „Sajmon mówi” CT nie może zmienić imienia osoby z zabawy. Jeżeli jest „Sajmon mówi skakać” a nie było mowione na początku „Sajmon mówi wszystkie polecenia wykonujemy w miejscu” to możesz poruszać się skacząc ale nie kończy się poprzednie polecenie tylko skaczecie dalej po przybyciu na miejsce, jeżeli CT sobie tego zażyczy. Każde zdanie z poleceniem np. „Sajmon mówi bawimy się w ostatnią reakcje. Ostatnia reakcja skakać” to CT zabija was bo nie było poprzedzenia „Sajmon mówi ostatnia reakcja to skakać”. Gdy zabawa nie zostanie zaczęta a też tak się zdarza np. bez zaczęcia zabawy jest sama komenda „Sajmon mówi skakać” to kto skoczy banie ma. Sajmona kończy się tylko i wyłącznie słowami „Sajmon mówi koniec zabawy w Sajmona” , inne słowa wypowiedziane nie kończą zabawy. Bywa także że podczas Sajmona wkręca się zabawe w kulki i kto napisze liczbę wtedy bez Sajmona powiedziane pytanie (0-30) dostaje banie. Słowa „Bawimy się w Sajmona” są często wplatane w pytanie i to rozpoczęte jest np. „Bawimy się w Sajmona czy w ostatnią reakcję?” Zabawa rozpoczęta i kto odpowie na takie coś banie ma bo wykonał rozkaz mimo iż nie było sajmona. Częstym problemem są też polecenia np: na początku rundy CT mówi „po otwarciu bawimy się w Sajmona” wszyscy na linię/schody i jeżeli CT nie zrobi DOKŁADNIE o co CT prosił nie może być zabity np. polecenie „wszyscy na linię i całkowity bezruch” TT skacząc lub ruszając myszką na tej linii nie może zostać zabity.

Na spreje
Polega to na zrobienia spraya w wyznaczonym miejscu , poniżej opisze wszystkie możliwości:
-robicie spraya jak najniżej, nie może dotykać podłogi (spray musi znajdować się na równo z podłogą ale nie może ani minimalnie dotknąć, jeżeli dotknie to od razu CT może Cię zabić)
-robicie spraya jak najniżej (bez dodania formułki nie może dotknąć ziemi przed zrobieniem robicie tak, aby tylko nie było na podłodze tylko na ścianie i może dotykać ziemi)
-robicie spraya jak najniżej, nie można kucać (robicie spraya jak najniżej ale stojąc – jeżeli kucniecie CT musi was zabić)
-robicie spraya jak najwyżej bez dopalaczy/zmiany grawitacji (robicie spraya najwyżej jak możecie ale bez zmiany gwawitacji kupionej w sklepie, można wtedy skakać).
-robicie spraya jak najwyżej (można kupić w sklepie zmiane grawitacji , jeżeli powie po kupnie że bez dopalaczy/zmiany grawitacji to poinformuj CT o tym i musi zmienić sposób; jeżeli jest sufit w zasięgu to nie może być na nim tylko może wchodzić w niego)
-robicie spraya jak najwyżej ale nie może dotknąć sufitu (spray ma być jak najwyżej na danej ścianie ale nie może dotykać sufitu jeżeli jest – gdy dotknie bania)
-robicie spraya jak najwyżej bez skoku (robicie spraya najwyżej jak możecie ale nie skaczecie przy tym)

Ostatnia reakcja – prawie zawsze jest robiona zabawa ostatnia reakcja, chodzi w niej o zrobienie danej czynności w najszybszym czasie np. podskoczyć – skaczecie 1 raz ; kucnąć – wciskacie na 1sek ctrl ; kucać stale – przymiecie Ctrl. Najczęściej CT bawią się na czapki więc polecam bindować sobie klawisz i po wciśnięciu go od razu mamy pole wyboru czapek: „bind „J” „say /czapki” i po wpisaniu tego mamy na klawiszu J tą opcje. Bywa i tak że CT są zmienni i mówi: „Bawimy się w ostatnią reakcję , ostatnia reakcja to założyć czapkę…………albo nie , podskoczyć” i trzeba być na wszystko przygotowanym.

Szybkie paluszki – osoba która jako pierwsza napisze dane słowo/zdanie wybiera osoby do zabicia lub przeżywa, CT musi sprecyzować co chce by nie było nieporozumień:
-piszecie słowo (jeżeli CT powiedzą 2 słowa lub więcej piszecie obojętnie małą czy wielką literą ale tylko to pierwsze co usłyszycie a nie całość co powie, piszecie zgodnie z zasadami ortograficznymi)
-piszecie zdanie (Całe zdanie zgodne z całkowitą gramatyką języka polskiego , ortografią i wielkimi literami co trzeba oraz z kropką na końcu.Po tym słuchacie co powie CT czy macie wystąpić czy nie bo też mogą zabić jak zrobicie coś nie jak powinno być. -piszecie słowo lub zdanie czyli z poprawnością językową i polecam z dużej litery zawsze.

Quiz/Milionerzy/Familiada
Gdy was zawołają idziecie gdzie chcą i odpowiadacie na „say” na pytanie – pierwsza dobra odpowiedź będzie zaliczona (jeżeli gracie we 2 w Familiadę) a jeżeli samemu słuchajcie co później robić jak CT powie gdzie udać się.

Wieżyczki
Zabawa może odbyć się gdy jest parzysta liczba osób tylko , dzielicie się na 2 równe drużyny po czym na dany znak przez CT ustawiacie wieżyczkę , tzn. jeden kuca i wchodzi po nim reszta i macie przejść jakiś kawałek tak jeden na drugim , kto spadnie zaczyna od początku (linii startu). Przegrana drużyna ma kulkę w łeb.

Kulki
CT zaczyna grę mówiąc, iż bawimy się w kulki po czym mówi ile ma aktualnie w magazynku i wystrzeliwuje ileś w powietrze/ziemie. Zadaniem TT jest zgadnąć ile strzałow od niego (bo inni też mogą strzelać) poszło. Kto będzie najbliżej lub trafi dokładnie wybiera ileś osób do zabicia/przeżywa. Wyniki obstawione piszecie na „say”.

Zabawa W Odmieńca:
CT Zaczyna ją słowami nie koniecznie jak tu napisane dalej ale podobnymi: „Bawimy sie w odmieńca na mój strzał z deagla / m4 piszecie na „say” 1 lub 2 i wysyłacie tylko na strzał lub dany sygnał od CT. Przedwczesne wysłanie lub wpadnięcie pisząc coś ogólnie zamiast na „say_team” może być ukarane banią. Prowadzący może również zabijać za opóźnione napisanie, czyli ok 2 sekundy.
Odmieniec może być także ruchowy, mianowicie CT każe wam się odwrócić do ściany(jak jest) lub tak by innych nie widziałeś i np. mówią na strzał z DGL skaczecie , na strzał z M4 kucacie stale, jeżeli ktoś się pomyli to bania.

Mam Talent :
Prowadzący wybiera osobę która posiada mikrofon(jeżeli ma śpiewać) i ma ona wystąpić jeżeli powie i śpiewać lub tańczyć jak zażyczy sobie CT. Na koniec CT ocenia czy talent im się podobał czy nie, jeżeli nie to zabijają Cię. Uważaj by to nie było obraźliwe bo może im się nie spodobać.

Pierwsza reakcja
Pierwsza reakcja polega na zrobieniu polecenia wydanego przez CT jako pierwszemu. Później są za to nagrody jakieś jak wybranie kogoś do zabicia.

Wyścig
CT mówi, że robicie wyścig i że na strzał z czegoś lub na słowo zaczynacie biec, oczywiście jak CT nie poinformuje że nie można kupić dopalaczy to kupujcie jak chcecie :] Ale jeszcze jeden problem pozostaje nie tylko szybkość biegu lecz za „Falstart” zabijają też musicie słyszeć konkretnie a najlepiej patrzeć na CT. Pierwsza osoba wygrywa przeważnie, chyba że CT inaczej zarządzi.

Zabawa W Małysza/skoki
Wchodzi się na jakąś barierkę , mostek który wskaże prowadzący i po kolei jak wyznaczy CT skacze bez spadochronu jak najdalej, chyba że pozwoli CT – polecam LJ (rozpędzić się na prosto po barierce i potem klawisz A/D trzymać zależy jak się idzie i myszką odpowiednio) wtedy skoki są najdalsze.

Chowany DGL
Zabawa w chowanego polega na tym że TT odwraca się do ściany głową i nie podgląda gdzie CT kryje coś (prawie zawsze pusty DGL) i kto pierwszy znajdzie potem podchodzi do prowadzącego i wybiera kilka osób do zabicia/przeżywa.

Chowany
CT daje jakiś czas po otwarciu cel na ukrycie się TT (nikt nie bierze wtedy broni i CT może pilnować GR zanim się nie poukrywają TT), kogo znajdzie CT zabija bez żadnego słowa. Admini/Gracze posiadający głos nie mogą podpowiadać.

Zabawa 123 Baba Jaga Patrzy
CT ustawia TT na danej linii i zaczyna biec wypowiadając słowa „Raz dwa trzy Baba Jaga patrzy” odwraca się i kto nie będzie w bezruchu totalnym zostaje zabity (po odwróceniu się). CT może także zrobić iż ostatni biegnący zostaje zabity gdy jest dosyć ogarnięty TEAM.
Zabawa w DGL
Jeden lata pod ścianą w wyznaczonych miejscach i gra trwa do momentu aż jeden drugiego nie zabije. CT z TT grającym na zmianę dają sobie DGL po 1 strzale i tylko po jednym. Im większa odległość do strzału tym większa zabawa. Osoba biegająca pod ścianą może skakać , kucać itp. Ale musi biegać pod ścianą.

Mecz
Dostępne na niewielu mapkach (tylko gdzie są boiska i piłka) polega na strzeleniu gola do przeciwnej bramki, gra się 1v1 lub 2v2 przy większej ilości nie ma za dobrej zabawy, dzielą się na drużyny z czapkami TT i mogą kupować dopalacze jak CT pozwoli i naciskać E (jeżeli nie zabronią) bo wtedy piłka szybciej lata. Wygrywa drużyna/osoba co strzeli gola/uzyska wynik ustalony przez CT (najlepiej do 1 gola).

Zabawa w Boga
Są 2 sposoby zabawy w to:
-CT mówi jaką czapkę założyć i słuchać czy CT pozwoli wystąpić – jeżeli tak to postępujcie zgodnie z tym co mówią.
-CT mówi że za chwile założy sobie czapkę i macie założyć tą samą w najszybszym czasie – 1 osoba wygrywa i postępuje zgodnie z poleceniem CT , na 99% będzie wybierać kogoś do zabicia.Jeżeli uważasz ze jakaś zabawa nie została opisana, opisz ją i napisz do mnie na PW a ja zedytuje temat!___
Poradnik został napisany przeze mnie i kolege dla jednej sieci na której byliśmy adminami.
Zakaz kopiowania na inne fora!
 • +
 • -
 • 0

#2 naXe

  Banned

 • Zbanowany

Reputacja: 269
Wszechwidzący

 • Postów:1 489
 • GG:
 • Steam:steam
 • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 12.07.2011 09:27

Nie wiem po co taki temat jest na tym forum, skoro każdy serwer ma swoje zasady gier..

#3 WazzaP

  Super Hero

 • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

 • Postów:1 161
 • GG:
 • Steam:steam
 • Imię:Mateusz
 • Lokalizacja:Łęczna
Offline

Napisano 13.07.2011 06:24

Nie wiem po co taki temat jest na tym forum, skoro każdy serwer ma swoje zasady gier..


Ale może sobie zobaczyć jakie gry można jeszcze dodać na swojego Jaila :P
 • +
 • -
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Coinsy CSGOAtse Za SMS, PSC , Przelew - CoinSell.pl