Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Pomocy :D
#1
Napisano 22.12.2008 17:32
#2
Gość__*
Napisano 22.12.2008 17:36
Tak, możesz go założyć u siebie w domuWitam. Ja zawsze mam problemy ze znalezieniem czegos na takich forach wiec jak zwykle założę nowy temat. Mój kolega przez AMX'a zrobił sobie server Counter Strike No Steam. W tym rzecz, że założył go za darmo. Czy jest to możliwe? A jeżeli tak to jak?
#3
Napisano 22.12.2008 18:03
#4
Napisano 22.12.2008 18:04
#5
Napisano 22.12.2008 18:06
#6
Napisano 22.12.2008 18:38
[ Dodano: 23-12-2008, 13:02 ]
Hmmm... No nie wiem... Może to ja coś źle robię... A czy to jest jedyna możliwośc założenia własnego bezpłatnego servera? Bo mój kolega mówił że zrobił to prez FTP czy coś takiego o.O"?
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








