Mam pytanie czy można zrobic tak żeby po wejściu na serwer wymagał on interpu 0.01 ??
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
interp
#1
Napisano 18.12.2008 00:16
Mam pytanie czy można zrobic tak żeby po wejściu na serwer wymagał on interpu 0.01 ??
#2
Napisano 18.12.2008 00:24
#3
Napisano 18.12.2008 00:41
#5
Napisano 18.12.2008 00:48
#6
Napisano 18.12.2008 00:49
a próbowałeś tu: http://amxx.pl/search.php wpisywać interp ?
obstawiam ze nie "bo po co jak mozna napisać 99999 taki sam temat" Lenistwo
#7
Napisano 18.12.2008 00:51
Więc jeśli można to proszę mi podac link do pluginu .
#8
Napisano 18.12.2008 00:53
http://amxx.pl/viewt...ighlight=interp
#9
Napisano 18.12.2008 00:55
"Mafia" no napisałem że "nic konkretnego nie znalazłem"
Więc jeśli można to proszę mi podac link do pluginu .
chyba nie te forum klikales
http://amxx.pl/viewtopic.php?t=1023
+ @UP
#10
Napisano 18.12.2008 01:07
a mam pytanie jak ktoś nie będzie miał 0.01 to co dla niego sie stanie? dostanie od razu po wejściu kicka ? czy nie będzie mógł wejśc?
#11
Napisano 18.12.2008 01:13
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









