Witam, mam problem z Extreme bancfg 2.4 ....
ot贸偶 Wklejone jest wszystko poprawnie, lecz gdy w艂膮czam Menu (pmenu) I wybieram gracza menu znika..
r贸wnie偶 nie moge uzywa膰 amx_bancfg... nie chce dzia艂a膰.. Prosz臋 o pomoc ;<
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Problem z Extreme bancfg 2.tak jak wy偶ej
Temat rozp. TirO, 11.04.2011 16:09
Brak odpowiedzi do tego tematu
U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0
0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamkni臋ty








