Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

Problem z Extreme bancfg 2.tak jak wy偶ej


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 TirO

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:3
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 11.04.2011 16:09

Witam, mam problem z Extreme bancfg 2.4 ....

ot贸偶 Wklejone jest wszystko poprawnie, lecz gdy w艂膮czam Menu (pmenu) I wybieram gracza menu znika..
r贸wnie偶 nie moge uzywa膰 amx_bancfg... nie chce dzia艂a膰.. Prosz臋 o pomoc ;<
  • +
  • -
  • 0




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych