Gram w CSa 3 lata na tym samym internecie 512mb i zawsze ping był mały (zaskakująco mały) a od przedwczoraj ping mi skacze do 400 i więcej, dlaczego? Nic się nie pobiera i all wyłączone GG itp
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Ping
#1
Napisano 12.12.2008 14:51
Gram w CSa 3 lata na tym samym internecie 512mb i zawsze ping był mały (zaskakująco mały) a od przedwczoraj ping mi skacze do 400 i więcej, dlaczego? Nic się nie pobiera i all wyłączone GG itp
#2
Napisano 12.12.2008 14:54
#3
Napisano 12.12.2008 14:59
#4
Napisano 12.12.2008 15:29
#5
Gość__*
Napisano 12.12.2008 15:35
Jeżeli szukasz rady to tylko taka: zmień neta.Siemka,
Gram w CSa 3 lata na tym samym internecie 512mb i zawsze ping był mały (zaskakująco mały) a od przedwczoraj ping mi skacze do 400 i więcej, dlaczego? Nic się nie pobiera i all wyłączone GG itp
#6
Napisano 12.12.2008 16:58
sprawdz komende
ratejesli nie jest w przedziale
15000 - 35000moze ping podwyzac
#7
Napisano 17.12.2008 22:39
#8
Napisano 18.12.2008 16:02
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









