Prosiłbym o pomoc . Dam nagrodę
I jeszcze jedno pytanko .
czy to :
sv_aim 0 //0 ((standard) wylacza autocelowanie, 1 - zalacza auto celowanie (nie zalecane)
sv_airaccelerate 10 // akcleracja w powietrzu (bunnyjump), wartosc od 0 do 10 , 10 standardowo
sv_airmove 1 // pozwala na ruch w powietrzu (bunnyjump), 1 - tak (standard), 0 - nie
ma się do tego ,że jak lece np. wystrzeliło mnie na dr z powiedzmy trampoliny . Trzymam ctrl i dzięki temu mogę się poruszać raz w lewo raz w prawo itd. ?
PZdr Racz'Q
Dodano 12 marzec 2011 - 22:14:
temat do zamknięcia


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








