Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Siemano!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 kFr

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • GG:
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński
Offline

Napisano 06.12.2008 12:58

Elo :D

TO tak po krótce;p

Imię: Piotr
Pochodze: Z St-g Klejnotu pomorza Zachodniego! (widziałem ,że ktos z forum jest też ze Stargardu :D)
Zainteresowania: SC , CS
Od Kiedy interesuje się AMX: Hmm jakoś od 2 tygodni z kolegami na steam sie bawimy :D etc.

:blaga:
  • +
  • -
  • 0

#2 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 06.12.2008 12:59

Ja 24 km od Stargardu mam rodzinę :D

Siema .
  • +
  • -
  • 0

#3 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 06.12.2008 13:10

Pochodze: Z St-g Klejnotu pomorza Zachodniego! (widziałem ,że ktos z forum jest też ze Stargardu :D )

Chyba ja jestem z ZST ;>

Cześć.

#4 kFr

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • GG:
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński
Offline

Napisano 06.12.2008 13:13

Pochodze: Z St-g Klejnotu pomorza Zachodniego! (widziałem ,że ktos z forum jest też ze Stargardu :D )

Chyba ja jestem z ZST ;>

Cześć.


wiem.. wiem ,że to ty :D
  • +
  • -
  • 0

#5 Szakal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:274
  • GG:
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 06.12.2008 13:32

joł :D
  • +
  • -
  • 0

#6 lQ

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:38
  • GG:
  • Lokalizacja:Mława
Offline

Napisano 06.12.2008 13:49

Witaj!
  • +
  • -
  • 0

#7 MuChA

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:36
  • Lokalizacja:BaKaLnIa
Offline

Napisano 06.12.2008 14:21

Czesc.
  • +
  • -
  • 0

#8 makuch94

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:89
  • GG:
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 06.12.2008 15:49

Siema :D
  • +
  • -
  • 0

#9 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 06.12.2008 18:58

Cze ;)
  • +
  • -
  • 0

#10 Hubciox

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • GG:
Offline

Napisano 06.12.2008 19:38

Witamy :D
  • +
  • -
  • 0

#11 kubus

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 54
Pomocny

  • Postów:284
  • GG:
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 07.12.2008 13:29

siema
  • +
  • -
  • 0

#12 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 07.12.2008 13:50

Hello.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych