TO tak po krótce;p
Imię: Piotr
Pochodze: Z St-g Klejnotu pomorza Zachodniego! (widziałem ,że ktos z forum jest też ze Stargardu
Zainteresowania: SC , CS
Od Kiedy interesuje się AMX: Hmm jakoś od 2 tygodni z kolegami na steam sie bawimy
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 06.12.2008 12:58
Napisano 06.12.2008 12:59
Napisano 06.12.2008 13:10
Chyba ja jestem z ZST ;>Pochodze: Z St-g Klejnotu pomorza Zachodniego! (widziałem ,że ktos z forum jest też ze Stargardu
)
Napisano 06.12.2008 13:13
Chyba ja jestem z ZST ;>Pochodze: Z St-g Klejnotu pomorza Zachodniego! (widziałem ,że ktos z forum jest też ze Stargardu
)
Cześć.
Napisano 06.12.2008 13:32
Napisano 06.12.2008 13:49
Napisano 06.12.2008 14:21
Napisano 06.12.2008 15:49
Napisano 06.12.2008 18:58
Napisano 06.12.2008 19:38
Napisano 07.12.2008 13:29
Napisano 07.12.2008 13:50
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych