chcialbym hostowac jakis serwer, bo 3mb net, 2gb ramu etc.....
i teraz pytanie :
na jakim linuxie hostowac?
wiekszosc osob poleca ubuntu ale nei wiem
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 30.11.2008 19:50
Napisano 30.11.2008 19:52
Napisano 30.11.2008 19:54
Napisano 30.11.2008 22:30
Napisano 01.12.2008 09:13
Napisano 01.12.2008 09:21
Napisano 01.12.2008 09:28
Napisano 01.12.2008 13:13
Napisano 01.12.2008 17:10
Napisano 01.12.2008 19:43
Napisano 01.12.2008 19:45
masz jakiś fajny linux też z debianem?
Napisano 01.12.2008 19:57
Napisano 01.12.2008 20:03
Napisano 01.12.2008 20:19
Napisano 01.12.2008 20:34
Napisano 01.12.2008 23:00
Napisano 02.12.2008 12:43
Napisano 02.12.2008 14:33
Napisano 02.12.2008 16:30
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych