Jeżeli chodzi ci o zwiększenie expa za zabójstwo to wpisz w konsole
amx_cvar cod_killxp "100"
w apostrofy wpisz ile chcesz expa za zabójstwo
amx_cvar cod_bombxp "100"
w apostrofy wpisz ile chcesz expa za podłożenie/Rozbrojenie bobmy
Jeżeli chodzi ci o zwiększenie możliwego lvl tow pliku sma dopisujesz ale nie wiem jak dokładnie
W starym codzie żeby zmienić lvl to:
Szukasz
new const doswiadczenie_poziomu[] = {
0,62,163,307,527,635,911,1063,1453,1969,
}Zamieniasz np.
new const doswiadczenie_poziomu[] = {
0,4,34,54,112,179,202,226,321,387,
454,634,766,871,981,1217,1307,1587,1823,2085,
2303}Liczba 62 oznacza, że trzeba uzbierać 62xp żeby zdobyć 2lvl. Ja korzystam z
generatora expa.