mam problem z muzyka na koniec rundy,otóż sciagałem stąd wiele paczek z muzyka i pluginem i wgrywałem tam gdzie pisało wszystko...wchodze na serwa i nic sie nie sciaga :/muza nie gra..kompletna cisza:/
proszę o jak najszybsza pomoc
Z gory dzięki
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 25.11.2008 20:19
Napisano 25.11.2008 20:20
Napisano 25.11.2008 20:29
#include <amxmodx>
public plugin_init()
{
register_plugin("RoundSound","1.0","PaintLancer")
register_event("SendAudio", "t_win", "a", "2&%!MRAD_terwin")
register_event("SendAudio", "ct_win", "a", "2&%!MRAD_ctwin")
}
public t_win()
{
new rand = random_num(0,2)
client_cmd(0,"mp3 stop")
switch(rand)
{
case 0: client_cmd(0,"mp3 loop/twinnar")
case 1: client_cmd(0,"mp3 loop/twinnar2")
case 2: client_cmd(0,"mp3 loop/twinnar3")
case 2: client_cmd(0,"mp3 loop/twinnar4")
case 2: client_cmd(0,"mp3 loop/twinnar5")
}
return PLUGIN_HANDLED
}
public ct_win()
{
new rand = random_num(0,2)
client_cmd(0,"mp3 stop")
switch(rand)
{
case 0: client_cmd(0,"mp3 loop/ctwinnar2")
case 1: client_cmd(0,"mp3 loop/ctwinnar3")
case 2: client_cmd(0,"mp3 loop/ctwinnar4")
case 3: client_cmd(0,"mp3 loop/ctwinnar5")
case 4: client_cmd(0,"mp3 loop/ctwinnar6")
}
return PLUGIN_HANDLED
}
public plugin_precache()
{
precache_sound("misc/ctwinnar2.mp3")
precache_sound("misc/ctwinnar3.mp3")
precache_sound("misc/ctwinnar4.mp3")
precache_sound("misc/ctwinnar5.mp3")
precache_sound("misc/ctwinnar6.mp3")
precache_sound("misc/twinnar.mp3")
precache_sound("misc/twinnar2.mp3")
precache_sound("misc/twinnar3.mp3")
precache_sound("misc/twinnar4.mp3")
precache_sound("misc/twinnar5.mp3")
return PLUGIN_CONTINUE
} Napisano 27.11.2008 15:35
Napisano 27.11.2008 16:53
Miałem tak samo, zrobiłem tak:muza mi ra tylko co 2 muzyczki jak wygra tt zacina sie i cs tnie:/
Napisano 27.11.2008 17:28
Napisano 27.11.2008 17:38
Napisano 27.11.2008 17:44
przy sciaganiu nie ktorym zacina sie sciaganie ?Może chodzi o to:
Napisano 30.11.2008 09:25
http://amxx.pl/viewtopic.php?t=3635
Napisano 30.11.2008 11:32
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych