Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Yo best people :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ne[X]oN

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
Offline

Napisano 22.11.2008 23:43

Siemacie zgredziki
Wojtek
18lat
Żywiec :)
  • +
  • -
  • 0

#2 Szakal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:274
  • GG:
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 22.11.2008 23:56

Siemasz O.o
  • +
  • -
  • 0

#3 makuch94

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 15
Początkujący

  • Postów:89
  • GG:
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 23.11.2008 09:56

Elo :D
  • +
  • -
  • 0

#4 ark_ns

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:3
  • GG:
  • Lokalizacja:Nowy Sącz
Offline

Napisano 23.11.2008 10:36

yooo men xD
  • +
  • -
  • 0

#5 MuChA

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:36
  • Lokalizacja:BaKaLnIa
Offline

Napisano 23.11.2008 10:57

Elo ziąą ;-)
  • +
  • -
  • 0

#6 zer0.

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 429
Wszechobecny

  • Postów:2 116
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kw
Offline

Napisano 23.11.2008 11:30

Hi.
  • +
  • -
  • 0

#7 pietraq

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • GG:
  • Lokalizacja:Legionowo
Offline

Napisano 23.11.2008 23:17

Sieeeema ;-)
  • +
  • -
  • 0

#8 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 23.11.2008 23:52

Cze
  • +
  • -
  • 0

#9 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 24.11.2008 10:09

Żywiec

Moje strony, często tam bywam.

Cześć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych